Satış Fiyatı: 165,00 ₺ (KDV Dahil)

0 Adet yorum yapıldı.

Taktikli Soru Bankası Seti

Tonguç’tan bir ilk daha!

Taktikli Soru Bankaları sana 8. sınıfta ihtiyacın olacak her taktiği sunuyor. Sınavda karşılaşabileceğin her tür tehlikeye karşı seni önceden hazırlıyor. Toplam 4823 soruyla, 12 denemesiyle sınavlara canavar gibi hazırlanacaksın. Unutma, önemli olan fazla değil, kaliteli soru çözmek. Sorularımız yeni müfredata tam uyumlu. Kafanı karıştıracak müfredat dışı bilgiler asla yok. Toplamda 1105 bilgi çıkartmasıyla (Takbil) artık çalışmak daha da eğlenceli. 

Taktikli Soru Bankalarının içinde Tak-Tik Posterleri mevcut. Kitapların arkalarında ise Takbil (Bilgi Çıkartması) sayfalarında yüzlerce kısa bilgi var. Sen, Takbil’leri Tak-tik Posterlerindeki yerleriyle eşleştirerek yol haritanı çıkartacaksın. Hemen arkasından çözdüğün testleri haritada tesTİKleyerek geride bıraktığın hedefleri sıralayacaksın. Ve nihayet uzun yol haritanı eğlenceli bir postere dönüştüreceksin.

Unutmadan, bütün soruların çözümlerini hem kitaplarda hem de TATS uygulamanda anlatımlarıyla birlikte bulabileceksin.

Şimdi Taktikli Soru Bankaları senin için özel fırsatla tongucmagaza.com'da. Üstelik özel kutusunda! Rahatlıkla taşıyabileceğin, şık, kullanışlı kutusuyla beraber bütün Taktikli Soru Bankaları 194 TL yerine sadece 165 TL. İnternet satışımıza özel bu fırsatı kaçırma!

Taktikli Soru Bankalarıyla bilgi seninle olsun!

Puan :