Satış Fiyatı: 29,00 ₺ (KDV Dahil)

0 Adet yorum yapıldı.

9. Sınıf TAK Matematik Konu Özetli Soru Bankası


“Liseye başladım yine de bırakmadı peşimi şu matematik” diyorsan, deme! Matematik sen henüz keşfedemesen de çok zevkli bir ders. Hem öyle zevkli ki şimdi mecburen çalıştığın matematiği bulmaca niyetine keyifle çözeceksin. Peki nasıl mı olacak? TAK diye!

TAK Matematik senin için test sorularını, açık uçlu soruları ve kısa cevaplı soruları bir araya getiriyor. Hem de öyle getiriyor ki onları gözünde büyütmemen için onlarcasını art arda koymuyor. Her konu özetinin sonunda konuyu pekiştirecek 2 test sorusu ve birer açık uçlu ve kısa cevaplı soru seni bekliyor. Konu özetleri ise seni gereksiz yığınlardan, dolambaçlı konulardan kurtarıyor, bilmen gerekenleri en öz, en kısa, en anlaşılır haliyle sunuyor. Sen bu konu özetleriyle anlamadığın konuları en hızlı yolla öğrenecek ardından test, açık uçlu ve kısa cevaplı soruları çözerek matematiği TAK diye halledeceksin.

TAK Matematik, matematiği aklında bir yük olmaktan çıkarıp zevkle çözebileceğin bir derse dönüştürüyor. Sana kalan ise bu zevkli dersi TAK diye çözmek oluyor!


Kitap Adı: Tak Matematik Konu Özetli Soru Bankası

Hazırlayan: Tonguç Matematik Komisyonu

Basım Tarihi: 2017

Sayfa Sayısı: 240 sayfa

Kağıt Tipi: 1. hm, 80 gr kağıt

Ebat: 21x 27 cm

ISBN: 978-605-2322-06-2

* TAK: Test, Açık uçlu, Kısa cevaplı


Puan :