Satış Fiyatı: 25,00 ₺ (KDV Dahil)

1 Adet yorum yapıldı.

5'li TYT Motivasyon Denemeleri


Başarının iki şartı var: biri sabırla tekrar tekrar denemek diğeri her koşulda motivasyonunu en yüksek seviyede tutmak. Tonguç ve Gri Koç tam da senin başarını en yükseğe çıkarabilmek için bu iki şartı rahatlıkla yerine getirebileceğin bir seri hazırlıyor: Tonguç Gri Koç Motivasyon Serisi.

5’li TYT Motivasyon Denemeleri, serinin ilk kitabı. Bu kitap, yeni sisteme en uygun, en motive edici deneme seti. Denemelerdeki her soru yeni sınav sistemi için açıklanan örnek sorular referans alınarak hazırlandı. Kitap yalnızca denemelerden ibaret değil. Aynı zamanda her zaman her koşulda en yüksek motivasyonla çözebilmen için “Deneme Çözme Taktikleri” ekledik. Bununla da kalmadık, senin kendini en kolay şekilde takip edebilmen için deneme değerlendirme sayfaları ekledik. Bu denemelerden en iyi verimi alabilmen için aşağıdaki aşamaları takip etmeni tavsiye ediyoruz.

1) Cep telefonundaki TATS uygulamasından 5’li TYT Motivasyon Denemesi yayınını aktive et. Nasıl yapıldığını arka kapağın içindeki TATS aktivasyon rehberinden öğrenebilirsin.

2) Çözmek istediğin denemenin kitapçığının kapağındaki bilgileri doldur ve o denemeye ait optik formu yanına al. (görsel: optik – kitapçık eşleme)

3) Soruların cevaplarını optik forma işaretle ve denemeyi tamamladığında TATS’a girip “optik okut” seçeneğiyle optik formu okut ve doğru-yanlış sayılarını öğren; çözemediğin ya da yanlış yaptığın soruların çözüm videolarını izle.

4) Deneme değerlendirme fasikülündeki çözdüğün deneme ile ilgili kısma bilgileri gir ve rehberlik videolarını izle.

Kısacası senin istediğin üniversiteye girebilmen için ihtiyacın olan her şeyi bu kitapta topladık.

Tonguç ve Gri Koç senin en iyi üniversiteleri kazanabilmen için gece gündüz çalışıyor. Sıra sende!


Kitap Adı: 5’li TYT Motivasyon Denemeleri

Kitabın Özellikleri : 5 Fasikül Deneme + 5 Optik Form içerir  + Deneme Değerlendirme Fasikülü içerir TATS Uyumlu Video Çözüm Desteği

Kitabın Kapsamı: Türkçe, Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji, Tarih, Coğrafya, Felsefe, Din Kültürü, Geometri

Türü: Deneme Seti

Sayfa Sayısı: 5 x 32 sayfa deneme (5 deneme değerlendirme fasikülü 5 optik form)

Ebat: 19 x 27

Kâğıt: 70 gr 1. hamur

Renk: 4 x 4

Kapak: 220 gr kuşe kapak

Cilt: Silikon Cilt

Baskı Tarihi: 2018 Ocak

Fiyatı: 20,-TL

ISBN: 978-605-2322-21-5

  • Şevval Burcu Kotan, Öğrenci
    Puan :

    Ben 11. Sınıfa gecicem ve 9. -10 . sinifta derslerim iyi olmadigi icin bu yaz tatilini eksiklerimi tamamlayarak gecirmeyi planliyorum. Sozelciyim ve bu kitabi alsam isimi gorur mu sizce? Yani tyt cogunlukla 9-10. Sinif konularindan bildigim kadariyla ya o yuzden


  • Tonguç Mağaza, Admin

    Merhaba Şevval; 5'li TYT Motivasyon Denemeleri set olarak soru fasiküllerinden oluşmaktadır. Dilersen bu konuda 9. sınıf kitaplarımızdan faydalanabilirsin. Başarı seninle olsun! Sevgiler.