Cevap

Tonguç Mağaza web sitesine üye olmak tamamen ücretsizdir.

Cevap

Tonguç Mağaza web sitesine girerek üye ol butonuna tıkla! Gelen sayfaya istenilen bilgileri doldurarak üyeliğini oluştur. İşte bu kadar basit! 😊

Cevap

Web sitemizde şimdilik 5, 6, 7, 8 ve 9. Sınıf kitaplarıyla birlikte TYT-AYT’ye yönelik kitaplarımız bulunmakta. Diğer sınıflara ait kitaplarımızı da çok yakında satışa sunabilmek için tüm hızla çalışıyoruz 😊

Cevap

Tonguç kitapları, en güncel müfredata uyumlu ve teknolojik araçlarla desteklenmektedir. TATS uygulamasıyla test kitaplarının soru ve video çözümlerine ulaşabilirsin.

Cevap

Buraya tıklayarak www.tongucmagaza.com üzerinden nasıl alışveriş yapılacağını gösteren videomuzu izleyebilirsin. Kredi kartı ile alımlarda SSL güvenlik sertifikası kullanılmakta olup Kredi kartı bilgileriniz hiç kimse tarafından görülemez.

Cevap

* Kredi kartı, Kapıda nakit ödeme, Havale-EFT olmak üzere 3 yöntemle ödeme yapabilirsiniz. * Kredi kartı ile satın alma, en hızlı ödeme yöntemidir. Sipariş anında onaylanır ve hazırlık aşamasına geçilir. Havale/EFT ile ödeme yapıldığında, sipariş tutarı hesabımıza yansıdıktan sonra en kısa sürede siparişiniz onaylanır ve hazırlık aşamasına geçer. * Kapıda ödeme seçeneğinde ise, temsilcilerimiz adres ve iletişim bilgilerinizin güncelliğini doğruladıktan sonra siparişlerinizi onaylamaktadır. Bu nedenle, adres bilgilerinizi eksiksiz girmeniz çok önemlidir 😊

Cevap

Kart numarası, kart sahibinin adı-soyadı, son kullanma tarihi (ay-yıl), Güvenlik numarası (kartın arka yüzündeki 3 haneli numara) doğru girildikten sonra ödeme onaylanır. Kredi kartı bilgileriniz dünyadaki önde gelen internet güvenlik Şirketlerinden olan GLOBAL SIGN SSL ile korunmakta olup biz dâhil kimse tarafından görülmemektedir. Web sitemizde satın alım yaparken üstteki adres çubuğunuza bakarsanız yeşil gözükür. Bunun manası; site tamamen güvenilir ve onaylı demektir.

Cevap

Kapıda Ödeme ile satın almak için özellikle Adres bilgilerinizi doğru girmeniz gerekmektedir. Kapıda ödeme yönteminde kapınıza gelen kargo çalışanına ödemeyi nakit olarak yaparsınız. Kapıda ödeme yönteminde diğer ödeme yöntemlerine göre 10 TL ek ücret ödenmektedir. Bu fark ücreti, kargo şirketi tarafından tahsilat hizmet bedeli olarak tahsil edilmektedir. Kredi kartı veya Havale-EFT seçeneği ile ödeme yaparsanız, bu farkı ödemezsiniz.

Cevap

Havale-EFT ile satın almak için bilgilerinizi doğru girdikten sonra siparişinizi onayladığınız zaman size sipariş kodu ve ödeme yapabileceğiniz banka hesapları bilgilerinin bulunduğu bir ekran gelir. Havale veya EFT yaparken, açıklama kısmına sipariş kodunuzu girmeyi unutmayın! Ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra en kısa sürede onaylanmaktadır.

Cevap

Satın alma işlemi yapıldığında Yüksek Başarı Yayınları A. Şirketi tarafından adınıza bir fatura kesilir. Bu faturanın kesilebilmesi için yani vergi yükümlülüğümüzü tamamlayabilmek için vatandaşlık numarasına zorunlu olarak ihtiyacımız var. Bu zorunluluk, yasal bir zorunluluktur. TC kimlik numaranız, üye olurken gizlilik sözleşmemizde de belirttiğimiz gibi, kimseyle paylaşılmayacaktır.

Cevap

Siparişleriniz Aras Kargo ile gönderilmektedir. Paketiniz, Aras Kargo'ya teslim edildiğinde kargo takip numaranız SMS olarak tarafınıza gönderilecektir. Ayrıca sipariş takibinizi aşağıdaki linkten de gerçekleştirebilirsiniz. https://www.tongucmagaza.com/Bilgilerim/Siparislerim

Cevap

Tonguç Akıllı Takip Sistemi (TATS) bir uygulama olup cep telefonu ve tabletlere indirilebilmektedir. Bu uygulama; çözdüğünüz soruları ve izlediğiniz videoları takip edecek, yanlış çözdüğünüz soruları Hata Kutunuza taşıyacak. TATS seni tanıyıp, bilecek, nerede eksiğin varsa seni oraya yönlendirecek. Ayrıca kitaplardaki soruların çözümlü videosu bulunacak. Çözemediğiniz soruların QR kodunu TATS'a okutarak nasıl çözüldüğünü izleyebileceksiniz.

Cevap

Tats uygulamasına giriş yapabilmek için, yeni bir üyelik gerçekleştirmen gerekmektedir.

Cevap

Kitabın barkod kısmına ait bir fotoğrafı; hangi kitap olduğu, kitabın kaçıncı baskı olduğu, üye olduğun mail adresi bilgileriyle aktivasyon@tongucmagaza.com adresine göndermen yeterli olacaktır. Ekibimiz yardımcı olacaktır ya da daha hızlı çözüme ulaşmak istersen, 0 212 963 45 15’ten Tonguç Temsilcisi’ne ulaşarak işlemini yaptırabilirsin.

Cevap

Aynı anda iki farklı telefonda kullanamazsın. Fakat uygulamadan çıkıp, farklı bir telefonda giriş yapabilirsin.

Cevap

Öncelikle, cep telefonuna veya tabletine TATS uygulamasını indirmelisin. İlk kez uygulamayı kullanacaksan, ücretsiz olarak üyelik oluşturman gerekiyor. Daha sonra, kitabının arka kapağında bulunan etiketi hafifçe kazı ve TATS’taki “Kitaplık” bölümüne girerek elindeki kitabın görselini bularak tıkla! “Ürün Aktivasyonu”na tıklayarak açılan kamera ile kazıdığın etiketteki karekodu okutarak kitabını aktifleştirebilirsin. Kamera, kitabın karekodunu okumazsa, sakın üzülme! Karekodun hemen altında yazan aktivasyon kodunu uygulamadaki alana yazarak da aktivasyon yapabilirsin.

Cevap

TATS’a giriş yaparak ”Bilgilerim” kısmından sınıfını doğru seçili olduğundan emin ol! Sınıfını düzelttiğinde, kitaplıkta olması gereken kitaplarını göreceksin.