;
Edebiyatik

Satış Fiyatı: 34,00 ₺

5 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Kampüs Edebiyatik

Merhaba üniversite adayı arkadaşım,

Elindeki bu kitap AYT Edebiyat kısmında Gri Koç’un değerli katkılarıyla ve sana en çok verimi kazandıracak, tüm soruları doğru yapmana olanak sağlayacak yöntemlerle hazırlandı.

Kitabımızın hediyesi, Türkiye’de bir ilk olan Dev Edebiyat Posteri tüm edebiyatı hızlı ve en iyi şekilde öğrenmeni sağlayacak. İnfografik tablolar ve renkli anlatımlar içeren dev poster, konu anlatım kitaplarının sayfaları arasında kaybolmak yerine hangi konunun ve kavramın nerede olduğunu beynine görsel hafıza yöntemiyle yerleştirecek. Soruları çözerken, konuları çalışırken en büyük yardımcın bu poster olacak.

Tüm edebiyatı konu denemeleri şeklinde bitirmeni sağlayacak olan Edebiyatik; ÖSYM’nin yeni nesil sorularına birebir uyumludur. Konuyu öğrenmen için izlemen gereken uzman hocaların hazırladığı videolara her bölümün başındaki karekod ile ulaşabilirsin. Sorularımız hazırlanırken ÖSYM’nin son yıllardaki bütün sınav soruları ve en son güncellenen MEB kazanımları göz önüne alındı.

Kitabımızdaki her bölümün başında bulunan karekodlar, o konuyu öğrenmen için seni tonguç kampüs kanalında ücretsiz yayınlanan videoya önlendirecek.Testi çözmeden önce o konuyu uzman hocalardan izleyebilirsin.Takıldığın soruların çözümünü de karekodu okutarak uzman hocalardan dinleyebilirsin.

Kendine güven ve unutma: Doğru yöntemle çalıştığında üniversite sınavında büyük başarı seni bekliyor!

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 328

Soru Sayısı: 1584

ISBN: 978-625-7006-83-5

 • Türkan Dane , Öğrenci
  Puan :

  Tek kelimeyle BAAAA YILL DIMMMM gerçekten böyle tam duvara asıp çalışmalık şeffaf kargoyla ve çok hızlı zamanda geldi çok çok teşekkür ederim :) :) :)


 • Sena Akın, Öğrenci
  Puan :

  ALDIGIM EN HARIKA EDEBIYAT AYT TESTI OLABILIR COK SAG OLUN


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Sena, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Zeynep Sude DAŞTAN, Öğrenci
  Puan :

  Gerçekten çok güzel ve bayaa faydalı bir kitap olmuş ben posterin içeriğinin bukaxar güzel hazırlanıcağını düşünmemiştim her ayrıntı var konu anlatım videolarıda çok iyi emeğinize sağlıkk????


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Zeynep, geri bildirimin için teşekkür ederiz :) Başarı seninle olsun! Sevgiler.


 • Emircan Demir, Öğrenci
  Puan :

  Kitabınızı aldım. İyi ki de almışım. Çok güzel bir kitap. Titizlik ile hazırlanmış adeta. Ve posteriniz zaten efsane. Bayıldım resmen. Kitabınızın yanında da bu günler için “El Temizleme Jeli” göndermeniz çok sevindirici. Bu yüzden sizi çok tebrik ederim. İşinizi layıkıyla yapıyorsunuz. Sınavdan sonra da sizinle iletişime geçip görüşmek istiyorum. Edebiyatta çok katkınız oldu bana çünkü :). Teşekkür ederim.


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Emircan, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Naime Nur Gül, Öğrenci
  Puan :

  Kitap çok güzel.Ben çok memnun kaldım.Hatta çok beğendiğim.Sorular hem eğitici hem merak uyandırıcı hem de öğretici.


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Naime, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)