;
5. Sınıf Taktikli Tüm Dersler Soru Bankası

Satış Fiyatı: 59,00 ₺

5 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 5. Sınıf Taktikli Tüm Dersler Soru Bankası

Merhaba Değerli Arkadaşım,

Taktikli Soru Bankası ile liselere giriş için uygulanan merkezi ortak sınavda ve okul yazılılarında başarılı olacaksın. Çünkü elindeki kitapta 5. sınıf MEB kazanımlarına tam tamına uygun, sınavda karşına kesin gelebilecek, gereksiz ayrıntılardan arındırılmış ve müfredatla uyumlu yüzlerce soru seni bekliyor. Biliyoruz ki senin için en önemli şey hızlıca başarıya ulaşmak. Bunu bilerek sana kısa bilgi paketlerini daha severek anlayabileceğin Tak-Tik Posterleriyle vermeye çalıştık. Elindeki kitap Türkiye'de bir ilk. En arkasında bulunan Takbil (Bilgi çıkartması) sayfalarında yüzlerce hap bilgi seni bekliyor. Senin görevin Takbilleri, Taktik posterlerindeki yerlerine yapıştırıp posterlerde verilen numaralı testleri çözmek. Bunu tamamlayınca da tesTİKlemek (Çözdüğün testi tiklemek). Böylece kendi posterlerini kendin oluşturup hem sıkılmadan yaptıklarını takip etmiş hem öğrenmiş olacaksın. Biraz da eğlenirsin, hep ders hep ders olmaz diye sana eğlenceli çıkartmalar hazırlayıp çıkartma sayfalarına ekledik. 

Çözemediğin soruların çözüm yöntemlerini merak edersen TATS senin için hazır. Kitabını aldığında arka kapağın içindeki kazıma yerini kazı ve cep telefonuna indirdiğin TATS ile kitabını aktive et. Böylece artık kitabımı evde unuttum, o yüzden çalışamam tarih oluyor. Kitabındaki tüm soruları TATS ile çözebilirsin. Anlamadığın soruları testin üzerindeki karekodu okutarak öğrenebilirsin. Yapamadığın sorular hata kutusunda birikir. Bu hatalara göre TATS doktoru sana rapor çıkarıp eksik olduğun konuların videolarına seni yönlendiriyor.

Ayrıca kitabın TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitirme modeline göre tasarlandı. İstersen adımları takip ederek kitabı küçük parçalar halinde bitirebilir, istersen de 15-24-33 günlük Yoğun-Orta-Rahat programlar ile belli sürede kitabı tamamlayabilirsin. 

Aslında hayat bir oyundan ibaret. Oyunu kurallarına göre oynayıp taktikleri bilirsen merkezi sınav, okul dersleri veya bir başkası sana çok kolay gelir. Kendine güven ve doğru taktiklerle şampiyonluğu garantile.


Türü: Soru kitabı

Sayfa Sayısı: 328 sayfa  + 11 poster + 240 çıkartma

Soru Sayısı: 1018

ISBN: 978-625-7006-84-2 • Elif Oyul, Öğrenci
  Puan :

  Merhaba. Kitabı başka bir siteden aldım. Fakat kitaptan çok memnun kaldım. Ders çalışma isteğim arttı. Bu arada benim kitabımın kapağında 2020 yazmıyor. Ve tats'tan soru çözümü için okutuyorum bazen farklı sorular çıkıyor. Neden böyle oluyor ? İlginiz için teşekkür ederim Tonguç Akademi sizi çok seviyorum :)


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba, konu ile ilgili yardımcı olabilmemiz için destek@tongucmagaza.com adresine uygulamaya kayıt olduğunuz mail adresi ve kitabın kaçıncı baskı olduğunuzu iletmenizi rica ederiz. İlgili sayfanın fotoğrafını iletmeniz gerekmektedir. İstenen bilgileri eksiksiz olarak ilettiğiniz takdirde kitapları aktif edebilmekteyiz. Bu süreçte dogrukaynak.com adresinden TATS uygulamasına üye olduğunuz bilgiler ile giriş yaparak video çözümlerine ulaşabilirsiniz.


 • Esila Nair, Öğrenci
  Puan :

  Kitap çok güzel emeği geçen herkese teşekkür ederim


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Esila, geri bildirimin için teşekkür ederiz :) Başarı seninle olsun! Sevgiler


 • NEVA ********, Öğrenci
  Puan :

  Harika bir kitap testleri tamamladıkca stickerları da yapıştırıyorum


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Neva, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • seval güngör, Öğrenci
  Puan :

  SÜPER BİR KİTAP DERSLERDEKİ BAŞARIM OLDUKÇA YÜKSELDİ ÖNERİRİM PAKETLENMESİDE OLDUKÇA İYİ .TEŞEKKÜRLER TONGUÇ AKADEMİ


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Seval, geri bildirimin için teşekkür ederiz :) Başarı seninle olsun! Sevgiler


 • Ömür Kaya, Öğrenci
  Puan :

  Emeği geçen herkese teşekkürler,kitap mükemmel, çıkartmalar motivasyonumu yükseltiyor,kafa defteri ve el temizleme jeli için teşekkürler


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Ömür, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)