;
Doz Denemeleri

Satış Fiyatı: 29,00 ₺

5 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları Doz Denemeleri

Dünyayı etkisi altına alan salgın yüzünden okullar kapandı, eğitim hayatı sekteye uğradı. Orta öğretimden liseye geçmek için yapılacak merkezi sınav (LGS) bu olağanüstü durumlardan etkilendi. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan son açıklamayla sınavın sadece 8.sınıf 1.dönem konularından olacağı açıklandı. Aynı zamanda okulların tatil olması, karantina günleri tüm öğrencilerin evde oturmasını sağladı. Yüz binlerce öğrencinin sınav başvuruları otomatik olarak yapıldı. Bir diğer güzel haber ise sınavla öğrenci alacak okulların sayısı ve kontenjanları %54 artırıldı. Dolayısı ile ortaya çıkan tabloda 3 büyük fırsat doğdu: 

1- Sınav normale göre oldukça az konudan uygulanacak (sadece 1.dönem konuları) 

2- Sınava yönelik çalışma için inanılmaz fazla zamanımız olacak (karantina günleri)

3- Sınavla öğrenci alacak okulların hem sayıları hem kontenjanları artırıldı (%54 daha fazla öğrenci) 

Bu üç tarihi fırsat iyi değerlendirilirse herkes çok iyi liselere girebilecek.

Doz Denemeleri bu noktada öğrencilerin Üç temel ihtiyacını karşılıyor:

1- Zaman yönetimi 9,18,36,72 ve 90 soruluk tamamen sınavdaki branş soru dağılımlarına göre orantılı bir şekilde hazırlanmış Kademeli Artan Sınav denemeleri modeline göre öğrenciler girecekleri sınavın küçük versiyonlarından başlayarak tam haline kadar kendilerini süreyle yarışacakları merkezi sınava hazırlıyorlar.

2- Eksiklerin Analizi Deneme analiz kitapçığıyla hangi dersin hangi konusunun hangi alt başlığından hata yaptıklarını görerek sınav maratonunda eksik oldukları yanları bulabiliyorlar. 

3- Deneme Bitirme Birçok öğrencinin temel sorunu olan başladığı denemeyi süresi içinde ve aynı günde bitirememe problemine karşı Kademeli Artan Sınav modeli ile aşama aşama ilerleyerek gerçek sınava tam bir şekilde hazırlanabiliyorlar.

Türü: Deneme

Sayfa Sayısı: 272

Soru Sayısı: 477

ISBN: 978-625-7006-72-9

 • Ceren Şahin , Öğrenci
  Puan :

  tonguç videoyu inceledim gerçekten güzel bir kitap lgsye hazırlananlar için


 • Mehmet mekam Köylü, Öğrenci
  Puan :

  Merhaba Tonguç. Tats da kitap aktivasyon kodunu kabul etmiyor.


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba, konu ile ilgili yardımcı olabilmemiz için destek@tongucmagaza.com adresine uygulamaya kayıt olduğunuz mail adresi ve kitabın kaçıncı baskı olduğunuzu iletmenizi rica ederiz. İlgili sayfanın fotoğrafını iletmeniz gerekmektedir. İstenen bilgileri eksiksiz olarak ilettiğiniz takdirde kitapları aktif edebilmekteyiz. Bu süreçte dogrukaynak.com adresinden TATS uygulamasına üye olduğunuz bilgiler ile giriş yaparak video çözümlerine ulaşabilirsiniz.


 • memi sönmez, Öğrenci
  Puan :

  bende çok beğendim bu ürünü tonguç akademi olmasa biz ne yapardık bilmiyorum ürün elime geldi teşekkürler tonguç akademi


 • Yaşar Samet Kala, Öğrenci
  Puan :

  Çok kaliteli bir kitap fiyatına göre çok iyi


 • hividar gencer, Öğrenci
  Puan :

  çok güzel bir kitap herkese tavsiye ederim.