;
P Vitamini

Satış Fiyatı: 27,00 ₺

5 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Kampüs P Vitamini

Merhaba Değerli Dostum,

P Vitamini dünyada bir ilk!

Evet, P Vitamini daha önce keşfedilmemişti. Bu vitamini en doğru soru pratiğini kazanman için ürettik. P Vitamini’nde Paragraf ve Problem sorularını aynı denemede arka arkaya bulacaksın. Evet, bu bir ilk! Aynı testte iki farklı soru grubu. Peki neden Paragraf ve Problem? Paragraf ve Problem soruları, üniversite sınavının omurgasını oluşturur. Diğer konularda ne kadar iyi olursak olalım, eğer Paragraf ve Problem sorularını çözmede sıkıntı yaşıyorsak netlerimizi üst düzeye çıkarmamız mümkün olmayabilir. Bu yüzden bol bol P vitamini almalıyız.

Yalnızca bu değil! Paragraf ve Problem soruları; sınavın temeli olan okuduğunu anlama, çözüm yolu geliştirme, sayısal analiz yeteneklerini geliştirir. Yani bol bol P Vitamini almak yalnızca Paragraf ve Problem sorularını değil sınavdaki her soruyu anlamana, yorumlamana ve çözüm yolu geliştirmene katkıda bulunur.

Bu kitapta 90 kere, arka arkaya gelen Paragraf ve Problem sorularınıçözeceksin. Böylece sağlam bir soru çözme pratiği yapmış olacaksın. Kitabın soru çözümlerini Tonguç Kampüs ve Rehber Matematik, danışmanlığını ise Gri Koç yaptı. 

Unutma! Sağlam vücut için bol bol A, B, C, D ve E; sağlam bir üniversite için bol bol P vitamini almalısın!

Başarı seninle olsun!

Türü: Deneme

Sayfa Sayısı: 192

Soru Sayısı: 540

ISBN: 978-625-7006-76-7 • Duygu YILMAZ, Öğrenci
  Puan :

  Efsanee


 • Şerife Işık, Öğrenci
  Puan :

  Merhabalar ! Kitaplarım elime ulaştı 1.5 gün içerisinde hizmetiniz çok iyi teşekkür ederim


 • Rabia Aslan, Öğrenci
  Puan :

  Kitaplar elime ulaştı. Çok beğendim. Çok teşekkürler


 • Zülal Afra Tercan, Öğrenci
  Puan :

  Tüm kitaplarınız gibi bu da çok güzel.Hem soruları hem planlaması çok hoş bir kitap. Çok da güzel bir şekilde elime ulaştı, teşekkürler.


 • Gül Kazan, Öğrenci
  Puan :

  Kitaplarınız gerçekten bir harika çok beğendim ve kısa sürede elime geçti çok teşekkür ederim