;
TYT MatematİLK Seviye Soru Bankası

Satış Fiyatı: 37,00 ₺

4 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Kampüs TYT MatematİLK Seviye Soru Bankası

Merhaba değerli arkadaşım,

İyi bir planla çıkılan yolun sonu başarıdır. Bu iki kere iki dört kadar kesindir. YKS’de de başarı için planlı bir çalışma şart. Özellikle de TYT Matematik konuları için.

YKS’de öğrencileri en çok zorlayan, aynı zamanda sınav sonuçları için en belirleyici olan test TYT Matematik’tir. Bu zorluğu birlikte aşmak için sana TYT Matematilk Seviye kitabını hazırladık. Kitap, TYT Matematik konularına çalışman için ilk adım niteliğinde.

Başlangıçta TYT Matematik’i öğrenmek için bu soru bankası TYT Matematik yolculuğunu sağlam temeller üzerine kurmanı sağlayacak. 1. SEVİYE her konu için alt başlıklarına bölünerek hazırlanmış testler kılavuz soru ve çözümüyle birlikte konuları öğrenmeni, 2. SEVİYE konunun tamamını kapsayan testler konuları pekiştirmeni ve diğer konularla ilişkilendirmeni sağlayacak.

Kitapta ÖSYM’nin yeni nesil soru tiplerine uygun hazırlanmış sorularla karşılaşacaksın. Bu sorular, matematik özelinde, sınava kadar sürecek ve gittikçe zorlaşacak çalışma temposuna hazır olmanı sağlayacak.

Kitapta aynı zamanda Gri Koç’un, kitaptan en üst seviyede faydalanmanı sağlayacak çalışma programını anlattığı videoya ulaşacaksın. Bu programı kullanarak çalışmanı tavsiye ederiz.

Kısaca elinde tuttuğun bu kitap hem çalışmaya başlaman için atacağın ilk adımı sunuyor hem de bu adımı nasıl atacağını söylüyor. Sana da hayatının bu en kritik yılında sıkı çalışmak kalıyor.

Başarı seninle olsun.

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 336

Soru Sayısı: 1273

ISBN: 978-625-7006-99-6 • Melek Kaya, Öğrenci
  Puan :

  Kitap elime geçti. Çok güzel ve harika sorular var. Sadece kitabı TATS' ta aktif edemiyorum . Bu kitap daha önce aktif edilmiş diyiyor ama aktif değil. Bu sorunu çözersiniz sevinirim.


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Melek, TYT- AYT kitaplarımız uyumlu değildir. http://www.kamp2020.com/ adresinden soru çözümlerine ulaşabilirsiniz.


 • MEVLÜT ACAR, Öğrenci
  Puan :

  Arkadaşlar ilk 12 konu kitabını çözebilenler için baya kolay bi kitap, biraz daha zor bi kitap almanızı öneririm. Ama temeli olmayanlar için gayet güzel bi kitap


 • kübra slc, Öğrenci
  Puan :

  kitap bıgün elime geldi gerçekten mükemmel bundan önce bir sürü kitaptan çözdüm ama anladım ki gerçekten gereksizmiş alacaklar hiç düşünmeden alın


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Kübra, geri bildirimin için teşekkür ederiz :) Başarı seninle olsun! Sevgiler.


 • Ahmet Can Özkul, Öğrenci
  Puan :

  Mükemmel bir şeye benziyorrrr


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Ahmet, geri bildirimin için teşekkür ederiz :) Başarı seninle olsun! Sevgiler.