;
5'ten 6'ya Hazırlık Seti

Satış Fiyatı: 65,00 ₺

5 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 5'ten 6'ya Hazırlık Seti

Merhaba arkadaşım!

2020 senesi Dünya tarihinde eşi benzeri olmayan gelişmelerle dolu. Bunlardan en önemlisi olan Pandemi (virüs salgını) eğitim hayatımızı ciddi şekilde etkiledi. Okullar kapandı. 2.dönem konularını işlemeden eğitim senesini tamamladık. Su anda belki etkilerini göremiyoruz, fakat önümüzdeki sene bununla ilgili problemler çıkabilir. Tabii ki en büyük problem kaçırdığımız derslerin ve konuların temelimizde oluşturduğu eksiklik. İşte tam bu eksikliği ve problemi çözmek için yapmamız gerekenleri şimdi seninle yapacağız. Hem 5.sınıfta kaçırdığımız konuları görüp, hem de önümüzdeki sene gideceğimiz 6.sınıf için 5 tekrarını yapacağız. Sonrasında 6.sınıfın konularına ön hazırlık yaparak tüm bu olumsuz koşulların etkisini azaltmış olacağız. Yeni seneye muhteşem bir şekilde hazırlanıp çok iyi bir başlangıç yapacağız. 

Unutma! Her zaman bir adım önde olmak için, ilk adımı erken atmak gerekir.

Set içindeki kitaplar ve sayfa sayısı:

5’ten 6’ya Hazırlık Kitabı Sayfa Sayısı: 184  

0’dan 6’ya Sayısal Sayfa Sayısı: 192 

0’dan 6’ya Sözel Sayfa Sayısı: 296 

Türü: Set 

Sayfa Sayısı: 3 Kitap toplam 772 sayfa

Soru Sayısı: 1878

ISBN: 8681794005932 • Rabia Aysel, Öğrenci
  Puan :

  Gerçekten çok güzel bir ürün.2 günde elime ulaştı.Tüm 6. Sınıfa geçenler almalı.TAPS uygulaması ile bir ayrı güze oluyor.


 • Pınar Zeytin, Öğrenci
  Puan :

  Arkadaşlar kesinlikle alın hem temelinizi sağlamlaştırırsınız hemde 6. Sınıfa adım atmış olursunuz.Birde ben sizin için 3 tavsiye vereceğim umarım işinize yarar:) ?Paragaf çözün mümkün ise süre tutarak çözün?Aşırı derecede fazla değil düzenli çalışın?Sosyalde ve fen de ezber olacak o yüzden deftererinize notlar yazın?Umarım işinize yaramıştır. Teşekkürler :)


 • Duru Aydın, Öğrenci
  Puan :

  Acayip iyi 2 gün içerisinde geldi %100 almanız gerekiyor


 • Gulnihal Selvi, Veli
  Puan :

  Kargom geldi.cuma günü sipariş verdiğim için hafta sonu girdi araya.o yüzden 3 gün sürdu.pazartesi gecesi sipariş takibini gördüğümde çok hızlı birsekilde faturası kesilip kargoya verildiğini gördüm.salı sabahı elimdeydi.gerçekten çok hızlı.araş kargo zaten sıkıntısız bir firma.paketleme çok güzeldi.hediye için ayrıca teşekkür ederim.??Tonguç kalitesi değişmeyen bir gerçek.


 • Hümeyra Saldıroğlu, Öğrenci
  Puan :

  Gerçekten kargo çok hızlıydı. Harika bir paketleme vardı. Ve minik hediye için çok teşekkür ederim. Kitaplar ise harika. Sizleri seviyorum TONGUÇ AİLESİ...