;
0'dan 8'e Hazırlık Seti

Satış Fiyatı: 69,00 ₺

5 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 0'dan 8'e Hazırlık Seti

Başlamak başarmanın yarısıdır. Başlangıcın en iyisi de her şeyi en başından yani sıfırdan ele alarak olur. Çünkü her şeyi yeniden ve en doğru şekliyle kurmak için sıfır en güzel noktadır. Elindeki bu kitaplar 8. sınıfta ve Liselere Geçiş Sınavı’nda (LGS) karşınaçıkacak tüm sözel ve sayısal konuları sıfırdan başlayarak sana anlatmayı amaçlıyor.

0’dan 8’e Konu Anlatımlı Soru Bankası’nın sol sayfalarında yenilenen 8. sınıf müfredatına ve yeni sınav sistemine uygun konu özetleri seni bekliyor. Bu sayfalarda öğrenmen gerekenleri senin için detaylı bir şekilde özetledik. Kolayca öğren diye belli yöntemler gösterdik. Bilgeçler ile bilmen gerekenleri anlattık. Çözgeç ile soru çözmeni sağladık. Kitabın sağ sayfalarında ise Süzgeçler var. Süzgeçler bir önceki sayfada anlatılan konu hakkındaki testlerimiz. Süzgeçlerle öğrendiğin konuyu hiç beklemeden kontrol edebileceksin. Böylece konuları adım adım sistematik bir şekilde öğrenecek ve pekiştirmiş olacaksın. Ayrıca her önemli konunun ardına Testgeçler koyduk ki daha fazla soru ile karşılaşıp konuyu tam pekiştirebilesin. Tabi ki çözemediğin soruları TATS ile izleyip öğrenebileceksin.

Set içindeki kitaplar ve sayfa sayısı:

0’dan8’e Sözel  sayfa sayısı 392  

0’dan8’e Sayısal  sayfa sayısı 352 

Türü: Konu Anlatımlı Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 2 Kitap toplam 744 sayfa

Soru Sayısı: 1433

ISBN: 8681794005116


 • Eylül Nas Kuran , Öğrenci
  Puan :

  Kitap harika ????????????????????????????????


 • , Öğrenci
  Puan :

  Kitap elime ulaştı çok teşekkür ederim.


 • Aynur Koca, Veli
  Puan :

  Merhaba Tonguç. Dün 7'den 8'e ve 0'dan 8'e kitaplarını kızıma sipariş etmeye çalıştım ama nedense sipariş tamamlanamadı ve ilçe seçilmiyor ben bu yüzden olduğunu düşünüyorum en kısa sürede bu sorunun halledilip geri bildirim yapacağınıza eminim. İyi günlerO


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Aynur Hanım, tarayıcı geçmişinizi silip yeniden denemenizi rica ederiz. Sevgiler :)


 • Nehir Karabay, Öğrenci
  Puan :

  24 saat bile olmadan elime ulaştı çok hızlısınız teşekkürler tonguç!¦?


 • Ela Dokuyucu, Öğrenci
  Puan :

  Kitaplar MÜKEMMEL hasarsız ve hızlı geldi teşekkürler Tonguç akademi