;
0'dan 7'ye Sayısal Konu Anlatımlı Soru Bankası

Satış Fiyatı: 27,00 ₺

9 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 0'dan 7'ye Sayısal Konu Anlatımlı Soru Bankası


Başlamak başarmanın yarısıdır. Başlangıcın en iyisi de her şeyi en başından yani sıfırdan ele alarak olur. Çünkü her şeyi yeniden ve en doğru şekliyle kurmak için sıfır en güzel noktadır.

Elindeki bu kitap 7. sınıfta ve Liselere Geçiş Sınavı’nda (LGS) karşına çıkacak Matematik ve Fen Bilimleri derslerine ait tüm sayısal konuları sıfırdan başlayarak sana anlatmayı amaçlıyor. 0’dan 7’ye Sayısal Konu Anlatımlı Soru Bankası’nın sol sayfalarında yenilenen 7. sınıf müfredatına ve yeni sınav sistemine uygun Matematik ve Fen Bilimleri konu özetleri seni bekliyor Bu sayfalarda öğrenmen gerekenleri senin için detaylı bir şekilde özetledik.

Kitabın sağ sayfalarında ise Süz-Geç’ler var. Süz-Geç’ler bir önceki sayfada anlatılan konu hakkındaki testlerimiz. Süz-Geç’lerle öğrendiğin konuyu hiç beklemeden kontrol edebileceksin. Böylece konuları adım adım sistematik bir şekilde öğrenecek ve pekiştirmiş olacaksın.

Ayrıca kitabın TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitirme modeline göre tasarlandı. İstersen adımları takip ederek kitabı küçük parçalar halinde bitirebilir, istersen de 14-18-30 günlük Yoğun-Orta-Rahat programlar ile belli sürede kitabı tamamlayabilirsin.

İstediğin liseye geçişte önünde uzun ve önemli bir süreç var. Bu uzun yola sıfırdan başlayıp en yüksek başarıya ulaşmak için birlikte yürüyelim.

Türü: Konu Anlatımlı Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 200 sayfa 

Soru Sayısı: 419

ISBN: 978-625-7894-20-3 • ESMANUR KAHRİMAN, Öğrenci
  Puan :

  7 SINIFIN MATEMATİK VE FENDEKİ BÜTÜN KONULARI İÇERİYORMU


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Esmanur, 7. sınıfa ait tüm müfredatı kapsamaktadır. :)


 • Uygar Aral, Öğrenci
  Puan :

  Merhaba 0'dan 7'ye Sayısal kitabınızın 99. Sayfasındaki 3. Sorunun cevabı: C hatta video çözümündede C olarak gösteriyor ancak TATS uygulamasında ve cevap anahtarında B gösteriyor. Lütfen bunu düzeltir misiniz.


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Uygar, tatssorunbildir@tongucakademi.com adresine TATS kayıtlı telefon numaranı ve yaşadığın sorunu e-posta olarak gönderir misin yardımcı olalım :)


 • Asya Yüceoğlu, Öğrenci
  Puan :

  Merhaba, ben kitabı satın almak istiyorum. Antalya'ya kargo gelir mi? Bir de kargo parası kaç TL? 🤔


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Asya, evet Antalya'ya da kargo gönderimi sağlanıyor. 70 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücretsiz. :)


 • Muharrem Otugüzel , Öğrenci
  Puan :

  merhaba TONGUÇ,bu kitap için PDF varmı acaba


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Muharrem, hayır PDF yok :) Başarılar diliyoruz... #tongucseninle


 • Sudenaz Yalkut, Öğrenci
  Puan :

  Gerçekten çok ama çok işe yarıyor özet çıkarırken sınavlara hazırlanırken çok teşekkürler tonguç akademi