;
0'dan 7'ye Sözel Konu Anlatımlı Soru Bankası

Satış Fiyatı: 37,00 ₺

5 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 0'dan 7'ye Sözel Konu Anlatımlı Soru Bankası


7. sınıf Türkçe, Sosyal, Din, İngilizce derslerini içeren 0’dan 7’ye Sözel kitabı, konuları sıfırdan öğrenip kendini hazırlaman için önemli bir fırsat.

Elindeki bu kitap Türkiye’de bir ilk. Kitabın sol sayfaları seni sıkmadan konuların anlatıldığı, sağ sayfaları ise solda anlatılan konunun test edildiği alanlar. Klasik kitaplarda olduğu gibi düz yazılarla değil de, görseller ve kısaltmalar ile eğlenceli bir şekilde anlatılan konular en önemli farkımız. Anlaşılan konuları mini testlerle (Süz-geç) test ettikten sonra konu artık aklında. Eğer soruları yapamazsan TATS uygulamasından çözümlerini de izleyebilirsin. Ayrıca bu kitap akıllı bir kitap. İlla ki yanında taşımak zorunda değilsin. Cep telefonuna indirebilir ve sorularını mobil olarak çözebilirsin.

Ayrıca kitabın TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) uyumlu. Yanitüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitirme modeline göre tasarlandı. İstersen adımları takip ederek kitabı küçük parçalar halinde bitirebilirsin. Hem teknoloji hem de doğru anlatım yöntemlerinin birleştiği 0’dan 7’ye Sözel kitabı senin için başarıyı garantileyecek.

Türü: Konu Anlatımlı Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 296 sayfa 

Soru Sayısı: 610

ISBN: 978-625-7894-19-7 • yavuz kılıç, Öğrenci
  Puan :

  ÇOK GÜZEL BİR KİTAP AMA BİR ÖNERİM VAR KİTABIN İÇİNE KÜÇÜK HEDİYELER KOYUP GÖNDERE BİLİRSİNİZ


 • Eda Aybek, Öğrenci
  Puan :

  2020 - 2021 meb müfredatına uygun mudur?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Selam Eda, evet tüm ürünlerimiz müfredata uygundur. :)


 • Sena Kartal, Öğrenci
  Puan :

  Tonguç akademi ben bu kitabı ve sayısal konu anlatımı aldım ama TATS a yazınca bu kitabı daha önce aktif etmememe rağmen bu kitabı daha önce aktıf ettiniz yazıyor


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Sena. Kitaplığını kontrol ettin mi? Kitabının arkasında yer alan tüm aktivasyon adımlarını gerçekleştirdiysen kitabının kitaplıkta olması gerekiyor. Bir bakar mısın rica etsek?


 • Şewin Taş, Öğrenci
  Puan :

  Ben bu ürünü aldım çok güzel ama tats da kitabı aktif etmeme rağmen bu ürüne sahip değilsin yazıyor yardım ederseniz sevinirim


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba. Teknik bir sorun yaşıyor olabilirsin ama sana yardımcı olabiliriz. Rica etsek konuyu hızlıca müşteri hizmetlerimize aktarabilir misin? Sana hızlıca yardımcı olacaklardır. Tonguç Akademi müşteri hizmetleri telefon numarası 0 212 270 86 42'dir. ??


 • resul subay, Öğrenci
  Puan :

  hocam 2020-2021 müfredatına uygunmu


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Selam Resul, evet tüm ürünlerimiz güncel müfredata uygundur. :)