;
6'dan 7'ye Hazırlık Kitabı

Satış Fiyatı: 22,00 ₺

2 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 6'dan 7'ye Hazırlık KitabıMEB’in birikimli ve tekrarlı eğitim modeline göre, 7. sınıfta görülecek konuların büyük kısmını 5 ve 6. sınıflarda gördük. Bu konuların daha ileri versiyonlarını ve bu konulara dayalı öğrenebileceğimiz, ilk defa karşılaşacağımız yeni konuları 7. sınıfta beraber işleyeceğiz. Dolayısıyla 7. sınıfa daha önceki senelerde öğrendiklerimizi hatırlayarak başlamalıyız.

Elindeki bu kitap aslında sana 5 ve 6. sınıf konularını MEB kazanımlarına ve müfredata göre bilimsel bağlantıları kurarak tekrar edecek. Bu tekrarları 7. sınıfın en önemli dersleri olan ve merkezi sınavla öğrenci alan ortaöğretim kurumları sınavında (LGS) en fazla soru çıkıp en fazla puan katsayısına sahip olan Türkçe, Matematik ve Fen üzerinde yapacaksın. Böylece temelin çok önemli olduğu bu derslere tam manasıyla hazır olup sene içinde öğreneceğin konuları kafanda daha rahat nereye koyacağını bileceksin. Kitabın çalışma şekli çok basit. Öncelikle kitap için ürettiğimiz çalışma programını uygulayacaksın. Kitapta 5 ve 6. sınıflarda öğrendiğin konuları hatırlaman için video eğitimler hazırladık. TATS ile karekodları okutup bu eğitimleri izle ve sonrasında programda sana verilen testleri yeni konunun testlerini çöz. Bu sayede 5 ve 6. sınıfı tekrar etmiş olacaksın. Sonrasında konunun son sayfasındaki karekodu okuttuğunda 7. sınıfta bu konuyla alakalı konuya hazırlık yapacağın eğitim karşına çıkacak.

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 184 sayfa 

Soru Sayısı: 411

ISBN: 978-625-7894-23-4  • yavuz kılıç, Öğrenci
    Puan :

    ÇOK GÜZEL BİR KİTAP HARİKA TEKRAR YAPTIRDI AMA 6'DAN 7'YE HAZIRLIK SETİYLE ALINCA DAHA UCUZA GELİYOR


  • Taha Furkan Uzun, Öğrenci
    Puan :

    Sipariş verdim ve zamanında geldi ben kitabı çok beğendim tebrikler. :) Bunun dışında alacaklara öneriler olarak ben ayrıca Akıl Notları, Kafa Defteri ve Hadi Motivasyon ve Planlama Rehberim aldım hepsi çok güzel teşekkürler.