;
TYT MatematİK İlk 12 Konu Soru Bankası

Satış Fiyatı: 34,00 ₺

1 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Kampüs TYT MatematİK İlk 12 Konu Soru Bankası

Selam Değerli Dostum,

Tüm öğrencilerin en fazla problem yaşadığı ders olan matematik artık daha kolay olacak.

Matematik, senin için en çok çıkan, en sıra dışı soruları üretir. Uykuların kaçmasın! Matematik ilk 12 Konu, bu soruları nasıl çözebileceğini doğru taktiklerle sana öğretecek. MATEMATİK’te adım adım metotla önce öğreten soruları, taktikleri ve çözümleri anlayıp, temel düzey sorularla (TDS) konuyu öğrenip, orta düzey sorularla (ODS) konuyu pekiştirip, yeni nesil sorularla (YNS) sınava hazırlanabilirsin.

Yapamadığın soruların çözümünü www.kamp2020.com ’dan izleyebilirsin. Ayrıca yapamadığın sorular için hangi tarz sorularda eksiğin olduğunu öğrenebilirsin. Soruları çözmede en fazla ihtiyacın olan motivasyonu ise interaktif bir şekilde adım adım Motivasyon Taktikleri ile kazanabilirsin. Bu kitapla öğrenim hayatın boyunca matematik dersinde karşına çıkabilecek tüm kitle sınavlarında (TYT, AYT, KPSS, ALES, DGS vb.) matematik dersi senin için çok daha rahat olacak.

Kendine Güven! Sıkı Çalış!

Yeni nesil soruları, sorun olmaktan çıkar!

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 312

Soru Sayısı: 990

ISBN: 978-625-7894-27-2
  • Serhat Sayar, Öğrenci
    Puan :

    Gerçek güzel bir kitap kargo paketi olsun kitap kalitesi olsun cidden çok güzel beğendim yeni matematiğe başlamak isteyenler alabilir ve kendini geliştirebilir bence tavsiye ederim.