;
321 Rehber Matematik - Problemler

Satış Fiyatı: 14,00 ₺

2 Adet yorum yapıldı.

Rehber Matematik 321 Rehber Matematik - Problemler

Ey güzel arkadaşım,

Matematikte sizlere rehber olmaya çıktığımız bu yolda şimdi de yepyeni bir konu ve kitapla birlikteyiz.

Değişen sınav sisteminde problemlerin yeri bambaşka bir noktaya ulaştı. Yeni sistemde diğer tüm konular da problemleştirilerek önümüze sunulmaktadır. Bizler ne kadar çok problemle karşılaşırsak problem çözme becerimiz de bir o kadar artacaktır.

Tam da bu sebeple 321 Problemler fasikülü sizler için hazırlandı. Fasikülün 1. kısmındaki rehber sorularla konuyu kavrayacak 2. kısmındaki gönder gelsin testleri ile konuyu pekiştireceksin.

Rehber Matematik fasiküllerinin konu kapaklarında karşına bir karekod çıkacak. Bu karekodu okutarak çalışacağın konunun YouTube konu anlatım videolarına ulaşacaksın.

Bu videoların daha verimli geçmesi için ne diyoruz “Al eline kalemi koy önüne fasikülübenimle yaz benimle çöz!” Tüm bunları yaptıktan sonra “Gönder Gönder Gelsin Be Hocam” diyoruz. Gönder Gelsin testleriyle devam ediyoruz. Bu testler seni biraz daha zorlayacak sorulardan oluşuyor. Bu testlerle, önceki bölümlerde sorularının nasıl çözüleceğini öğrendiğin konuların pratiğini yapacaksın. Takıldığın kısımlarda üstündeki karekodu okutup sayfadaki tüm soruların çözüm videolarına ulaşabilirsin.

Unutmadan bu fasikülde toplam 321 + 8 bonus soru var. Yani 3-2-1 soruda bitir işi!

O zaman hazırsan “Enerji tavan yola devam!”

Hoş Kal, Hoşçakal...

Türü: Fasikül

Sayfa Sayısı: 88

Soru Sayısı: 329

ISBN: 978-625-7894-52-4
  • okay damar, Öğrenci
    Puan :

    Mehmet hocamızın ellerinden ne çıkarsa alırız emeğinize sağlık hocam efsane olmuş kitap


  • fatma kösek, Öğrenci
    Puan :

    hemenn alıyorummm MEHMET hocam cıkarırda almazmıyım dunyanın en ıyı problem kıtabı cunku her sevıyeye hıtap edıyor kolaydan zora MEHMET HOCAM DAHA COK KITAP CIKARINNNNNN... EMEK ALIN TERI ILE YAZILMIS BIR KITAPPP ...GONDER GONDER GELSIN BE HOCAMM ::::::)))))))):DD