;
Paragrafta Son Nokta

Satış Fiyatı: 29,00 ₺

3 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları Paragrafta Son Nokta

Elindeki bu kitap MEB’in yeni tarz sorularına uygunluğu, tamamı paragraf sorularından oluşması yönüyle Türkiye’de bir ilk.

Kitabımızın içerisindeki yeni tarz paragraf soruları, tablo ve görselli sorular, sözel mantık soruları ve infografik sorular; senin Türkçe dersinde anlama dayalı tüm konuları daha iyi kavramanı sağlayacak. LGS’ye, PISA ve TIMSS sınavlarına en uygun soru tipleriyle hazırlanan bu sorular, sadece Türkçeyi değil diğer tüm derslerdeki konuları da daha hızlı bir şekilde öğrenmene faydalı olacak.

Paragrafta Son Nokta, her biri 10 sorudan oluşan denemeler ile senin LGS’ de karşına çıkabilecek tüm soru tarzlarını test etmeni sağlayacak. Takıldığın ya da yanlış yaptığın tüm soruların çözümünü TATS uygulaması sayesinde uzman hocalardan dinleyebilirsin. Ayrıca kitabın TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitirme modeline göre tasarlandı.Verimli kaynaklarla çalışan, düşünme becerisine sahip ve çok okuyan öğrenciler yeni sınavlarda hayallerine rahatlıkla ulaşacak. Başarı seninle olsun.

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 256

Soru Sayısı: 400

ISBN: 978-625-7894-24-1
 • Zülfikar Bellur, Öğrenci
  Puan :

  Çok güzel bir kitap abim kesinlikle alacak.


 • Rana Alar, Öğrenci
  Puan :

  Kitap harika gözüküyor, alıcam ve hemen çözcem iyiki varsınız tonguç akademi ailesi?


 • Firdevs Erden, Öğrenci
  Puan :

  Kitap gerçekten çok güzel duruyo inşallah alıcam bu kitaptan ve daha bi sürü kitapdan iyiki varsın tonguç iyiki her zaman yanımızdasın seni çok seviyorum Tonguç ???