;
Paragrafta Son Nokta

Satış Fiyatı: 29,00 ₺

5 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları Paragrafta Son Nokta


Elindeki bu kitap MEB’in yeni tarz sorularına uygunluğu, tamamı paragraf sorularından oluşması yönüyle Türkiye’de bir ilk.

Kitabımızın içerisindeki yeni tarz paragraf soruları, tablo ve görselli sorular, sözel mantık soruları ve infografik sorular; senin Türkçe dersinde anlama dayalı tüm konuları daha iyi kavramanı sağlayacak. LGS’ye, PISA ve TIMSS sınavlarına en uygun soru tipleriyle hazırlanan bu sorular, sadece Türkçeyi değil diğer tüm derslerdeki konuları da daha hızlı bir şekilde öğrenmene faydalı olacak.

Paragrafta Son Nokta, her biri 10 sorudan oluşan denemeler ile senin LGS’ de karşına çıkabilecek tüm soru tarzlarını test etmeni sağlayacak. Takıldığın ya da yanlış yaptığın tüm soruların çözümünü TATS uygulaması sayesinde uzman hocalardan dinleyebilirsin. Ayrıca kitabın TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitirme modeline göre tasarlandı.Verimli kaynaklarla çalışan, düşünme becerisine sahip ve çok okuyan öğrenciler yeni sınavlarda hayallerine rahatlıkla ulaşacak. Başarı seninle olsun.

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 256

Soru Sayısı: 400

ISBN: 978-625-7894-24-1
 • Kayra Durmaz, Öğrenci
  Puan :

  7. SINIFIM AMA BANA UYGUNMUDUR BU KİTAP


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Kayra. Kitabımız sizleri LGS'ye hazırlamak için geliştirilmiştir. Senin sınıfın için de uygundur😊💖


 • Deniz Bilge, Öğrenci
  Puan :

  Bu ve paragrafon kitabınızı çözdüm bitirdim 😻 şimdi hocam sizin kaynaklarınızdan başka bir şey almak istemiyorum.. ürünleriniz gerçekten kaliteli teşekkür ederiz.. 📚 devamı da umarım gelir..


 • Cansu Koyuncu, Öğrenci
  Puan :

  Acaba paragrafta son nokta mı yoksa paragrafON mu daha iyi


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Cansu. Her ikisi de LGS hazırlık için çok ideal kaynaklardır. Paragrafta Son Nokta, her biri 10 sorudan oluşan denemeler ile senin LGS’ de karşına çıkabilecek tüm soru tarzlarını test etmeni sağlayacak. Takıldığın ya da yanlış yaptığın tüm soruların çözümünü TATS uygulaması sayesinde uzman hocalardan dinleyebilirsin. ParagrafON ise yine her biri 10 sorudan oluşan paragrafON denemeleri ile LGS’de sınavında karşına çıkabilecek tüm soru tarzlarını test etmeni sağlayacak. ParagraFİKS bölümü ile fiks çıkan paragraf soru tarzlarını taktikler ve önemli bilgilendirmeler ile sana öğretecek. 😊💖


 • Melike Kağızman, Öğrenci
  Puan :

  İçinde kaç tane soru var🤔


 • Tonguç Mağaza, Admin

  İçinde 400 adet soru ver Melike💖😊


 • Baran COŞKUN, Öğrenci
  Puan :

  Kitabı sipariş ettikten sonra kaç güne gelir?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Selam Baran, siparişleriniz 3 iş günü içerisinde kargoya veriliyor. :)