;
0'dan 7'ye Konu Anlatımlı Soru Bankası Seti

Satış Fiyatı: 57,00 ₺

5 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 0'dan 7'ye Konu Anlatımlı Soru Bankası Seti


Başlamak başarmanın yarısıdır. Başlangıcın en iyisi de her şeyi en başından yani sıfırdan ele alarak olur. Çünkü her şeyi yeniden ve en doğru şekliyle kurmak için sıfır en güzel noktadır. Elindeki bu kitaplar 7. sınıfta karşına çıkacak tüm sözel ve sayısal konuları sıfırdan başlayarak sana anlatmayı amaçlıyor.

0’dan 7 'ye Konu Anlatımlı Soru Bankası’nın sol sayfalarında yenilenen 7. sınıf müfredatına ve yeni sınav sistemine uygun konu özetleri seni bekliyor. Bu sayfalarda öğrenmen gerekenleri senin için detaylı bir şekilde özetledik. Kolayca öğren diye belli yöntemler gösterdik. Bilgeçler ile bilmen gerekenleri anlattık. Çözgeç ile soru çözmeni sağladık. Kitabın sağ sayfalarında ise Süzgeçler var. Süzgeçler bir önceki sayfada anlatılan konu hakkındaki testlerimiz. Süzgeçlerle öğrendiğin konuyu hiç beklemeden kontrol edebileceksin. Böylece konuları adım adım sistematik bir şekilde öğrenecek ve sorularla pekiştirmiş olacaksın. Tabii ki çözemediğin soruları TATS ile izleyip öğrenebileceksin.

Ayrıca kitabın TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitirme modeline göre tasarlandı. İstersen adımları takip ederek kitabı küçük parçalar halinde bitirebilir, istersen de 12-18-32 günlük Yoğun- Orta-Rahat programlar ile belli sürede kitabı tamamlayabilirsin. Başarılı bir eğitim hayatı için önünde uzun ve önemli bir süreç var. Bu uzun yola sıfırdan başlayıp en yüksek başarıya ulaşmak için birlikte yürüyelim. 

Set içindeki kitaplar ve sayfa sayısı:

0’dan 7 'ye Sözel  sayfa sayısı 296  

0’dan 7 'ye Sayısal  sayfa sayısı 200 

Türü: Konu anlatımlı soru bankası 

Sayfa Sayısı: 2 Kitap toplam 496 sayfa

Soru Sayısı: 1029

ISBN: 978-625-7894-64-7


 • CEYLİN OĞUZHAN, Öğrenci
  Puan :

  Bu kitabı en yakın zamanda sipariş edeceğim. Önceden bir kitap daha sipariş etmiştim kusursuz geldi. Bundan sonra hep buradan sipariş vereceğim. Biz öğrenciler için ürettiğiniz güzel kitaplar için kendim adıma çok teşekkür ederim. İyiki varsın TONGUÇ AKADEMİ.


 • Mona Alsheikh, Öğrenci
  Puan :

  çok iyi kitaplar konu anlatımları çok güzel ve eğlenceli herkesi tavsiye ederim 👍


 • Betül Acar, Öğrenci
  Puan :

  iyi günler ben 9. sınıf öğrencisiyim kendime kitap aldım ama kitabım yanlış geldi ve daha bir sürü şey daha bu kitabı kardeşime sipariş vermek istiyorum ama yine aynı şeyleri yaşamak istemiyorum.


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Betül. Daha önce yaşadığın sorunlar konusunda bize bilgi verseydin sana hızlıca yardımcı olabilirdik. Bu siparişinde herhangi bir sorun olacağını sanmıyoruz ama olması halinde bize bilgi vermen yeterli😊❤


 • GÖKALP VARAN, Öğrenci
  Puan :

  ben bu kitabı dün sipariş ettim ne zamana gelir?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba, siparişler 2-3 iş gününde kargoya teslim edilmektedir. :)


 • Ayşe Tuana Ergün, Öğrenci
  Puan :

  Çok güzel bir kitap almak isteyen kişilere tavsiye ederim ben kullanıyorum çok kullanışlı bir kitap teşekkürler Tonguç 😊😊