;
TYT Problematik

Satış Fiyatı: 34,00 ₺

19 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Kampüs TYT Problematik

Son yıllarda TYT’de problemler ciddi şekilde öğrencileri zorladı. Yeni nesil bu problemleri çözmek süre açısından da çok fazla vakit alıyor. Ve işin daha ilginç yanı, artık problemler her konu ile bağlantılı olabiliyor.

Eğer problemlerde başarılı olamazsak maalesef hedefler de çöpe gidebiliyor. İhtiyacımız olan şey: Önce problemleri konu konu taktiklerle öğrenmek, ardından da yeni nesil soruları seviyemize uygun kaynaklar sayesinde halletmek.

İşte Problematik tam da bu sorunu çözmek için en sağlam kitap. Bugüne kadar yüz binleri aşkın sayıda öğrenci Problematik ile sorunların büyük kısmını çözdü.  TYT matematik denemelerinde 5 – 19 aralığında net yapıyorsan, ilk 12 konuda ciddi konu eksiklerin yoksa bu kitap tam senlik. 

İçinde tam 703 soru var. Günlük ortalama 20-25 soru çözerek 1 ayda, günlük ortalama 10-15 soru çözerek 2 ayda bu kitabı rahatlıkla verimli şekilde bitirebilirsin. Kitabın içinde bulunan Gri Koç karekod videoları sayesinde de kitabı nasıl çözeceğini öğrenebilirsin. TYT-ALES-KPSS-DGS sınavlarına hazırlanan öğrenciler de rahatlıkla çözebilirler. Başarılar.

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 224

Soru Sayısı: 703

ISBN: 978-625-7894-68-5
 • Enes Batmaz, Öğrenci
  Puan :

  Video çözümlü sorular tşk


 • Ahmed Talha Çelik, Öğrenci
  Puan :

  Elinize sağlık çok güzel bir kitap bugün elime ulaştı bu arada 9.sınıfım hemen mi çözmeliyim?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Ahmed, dilediğin zaman çözmeye başlayabilirsin. :)


 • ibrahim enes, Öğretmen
  Puan :

  Soruların çözümleri yok çözümler için uygulama gerekli yorumlara bakarak aldim ama pişmanım tavsiye etmiyorum taktik verdiği falan yok her kitapta olan klasik şeyler tavsiye etmiyorum.


 • Tonguç Mağaza, Admin

  İbrahim selam. dogrukaynak.com'un çalışma modundan çözümleri göremiyor musun❤


 • Nur Göndüz, Öğrenci
  Puan :

  SİPARİŞ VERİYORUM ADRESİ EKSİKSİZ GİRİN DİYİP KABUL ETMİYOR KAÇ KERE KONTROL ETTİM EKSİKSİZ GİRİYORUM LÜTFEN YARDIMCI OLUN


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Nur selam. Sorun devam ediyor mu? Bize ekran görüntülerini atabilir misin kontrol edelim. etkinlik@tongucakademi.com adresine bekliyoruz😉❤


 • Berk Narcı, Öğrenci
  Puan :

  Sayısalda pek yeterli değilim beni çok zorlar mı?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba, Problematik kitabından önce MatematİK İlk 12 Konu kitabımızı çözmeni tavsiye ediyoruz. MatematİK İlk 12 Konu kitabımız seni Problematik kitabına hazırlayacaktır. :)