;
TYT GramatİK

Satış Fiyatı: 34,00 ₺

17 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Kampüs TYT GramatİK


Dil bilgisi, Türkçe dersinin en önemli ikinci kalesi. Paragraflarda çok iyi olsak bile dil bilgisi olmadığında TYT’de yüksek netler yapamıyoruz. Bu durumda da maalesef istediğimiz sıralamalara ulaşamıyoruz. Bu yüzden dil bilgisini kaliteli şekilde bitirmeliyiz. 

İhtiyacımız olan şey, konuları öğrendikçe sıcağı sıcağına testleri temel-orta-zor olmak üzere farklı seviyelerde çözmek. Bu testleri çözerken de kısa kısa konu tekrarları yapmak. Çünkü konu tekrarları düzenli yapılmadığında ilerleyen aylarda ilk konuları unutabiliyoruz.

İşte tam da bu yüzden Gramatik bir yandan soruları çözmen, diğer yandan da adım adım kapsül bilgilerle konuları tekrar etmen için tasarlandı. Bugüne kadar on binlerce öğrencinin netlerini yükselten bu kitaba hangi seviye olursan ol hemen başlayabilirsin. Soru çözümlerini ve danışmanlık karekod videolarını kitabın içinde kolayca bulabileceksin.

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 256

Soru Sayısı: 1426

ISBN: 978-625-7894-71-5

 • Harun Dalgalı, Öğrenci
  Puan :

  Merhaba 9.sınıfım çözebilir miyim


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Harun, tabii ki çözebilirsin. :)


 • KUMSAL DELİBALTA, Öğrenci
  Puan :

  Kitabin çözümü eğlenceli ve motive edici. Ayrıca çözümlerinin dogrukaynak.com da değerlendirilmesi, her adım başına Tükiye'deki yüzdelik başarımızı görebilmemiz, çözüm videolarının olması inanılmaz motive ediyor. Adeta arkadaşlarım, kankalarım oldu bu ve aynı mantıktaki kitaplarınız. Çok tesekkür ederim emekleriniz için.


 • Merve Albayrak, Öğrenci
  Puan :

  Merhaba, ben bu kitabı satın aldım fakat karekodu okuttuğum halde soruların çözümlerine ulaşamıyorum lütfen bana yardımcı olur musunuz


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba, info@tongucakademi.com adresine yaşadığın sorunu e-posta olarak gönderir misin yardımcı olalım :)


 • SEYYİT HAMZA TEPE, Öğrenci
  Puan :

  Çok güzel bir kitap. Dil Bilgisini temelden geliştiriyor. Kampüs Türkçe konu anlatımından sonra kesinlikle çözülmesi gereken bir kitap. Herkese tavsiye ederim.


 • ahmet furkan şen, Öğrenci
  Puan :

  9.sınıfım sizce problem kitabı almamalımıyım veya alcaksam hangi kitabı almam lazım


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba, Problematik kitabımız 9,10,11 ve 12. sınıf için uyumludur. Problemler konusunda kendini geliştirmek istersen alabilirsin. :)