;
Paragrafik

Satış Fiyatı: 32,00 ₺

44 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Kampüs Paragrafik


Yıllardır çözülemeyen o büyük sorun: Paragraf çözerken odaklanamıyoruz. Bu yüzden de gerçek sınavda hem süreyi yetiştiremiyoruz hem de netlerimiz çok düşük geliyor. Bu büyük sıkıntıyı çözmek için herkes bir şeyler önerdi. Günde 20 soru, günde 40 soru, her gün deneme vs vs. Ama insan 20 soruda bile sıkılıp odaklanamazken 40 soruluk denemede nasıl odaklanabilirdi?

İhtiyacımız olan şey önce ufak ve kaliteli denemeler, ardından daha büyük paragraf denemeleri. İşte tam da burada Paragrafik Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdi ve 4’lü 8’li 16’lı 32’li denemeler üretti.

Kitaba ilk aşamada sadece 4 soruluk 1 deneme ile başlıyoruz. 10 gün boyunca bu şekilde devam ediyoruz. Amaç ne? 4 soruluk denemelerde, tam odaklanabilmek, süre kontrolü yapmak ve en kötü ihtimalle %60 -70 başarı sağlamak. Eğer 4’lü denemelerde bu başarılırsa 8’li denemelere geçiyoruz. Çünkü ilk aşamada başaran beynimiz, sonrasında 8’li denemelere, ardından 16’lı denemelere rahatlıkla geçmek ve başarmak isteyecektir. En son aşamada ise sınavda 20 – 22 civarı paragraf gelmesine rağmen biz 32’lik denemeleri çözmeni istiyoruz. Amaç: En uzun ve sayıca en fazla sorulu denemeyi halledersek gerçek sınavda bu işi çok daha kolay başarırız.

Bugüne kadar yüz binlerce öğrenci bu başarıyı sağladı. Hala da başarmaya devam ediyorlar. TYT-KPSS-ALES-DGS dahil tüm gruplar çözebilir. Paragrafik bittikten sonra aynı kalitede 22’lik denemelerden oluşan ParagrafikS’i de çözebilirsin. Başarılar.

Türü: Deneme

Sayfa Sayısı: 272

Soru Sayısı: 600

ISBN: 978-625-7894-32-6

  • duygu ceran, Öğrenci
  Puan :

  2021 basımmı acaba almayı düsünüyorumda


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Duygu selam. Şu an mağazamızda yer alan tüm kaynaklarımız yeni eğitim takvimine uygundur😉❤


 • Yunus Burak Polathan, Öğrenci
  Puan :

  Paragraf denemeleri yazıyor ama hiç paragraf çözmedim bununla mı başlamalıyım yoksa soru bankası mı almalıyım?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Bu kaynak başlangıç için uygundur Yunus❤😉


 • Yusuf Karatay , Öğrenci
  Puan :

  Ben LGS ye hazırlanıyorum bu kitap tyt için ama bunu çözersem katkı sağlar mı bana seviyenin üstünde tamam ama ben çözünce bayan birşeyler katarmı bunu merak ediyorum


 • Tonguç Mağaza, Admin

  LGS' ye hazırlanıyorsan bu kaynak senin için çok uygun olmayabilir. ParagrafOn ve Paragrafta Son Nokta isimli yayınlarımızı inceledin mi❤😉


 • Utkan Peynirci, Öğrenci
  Puan :

  selamlar ben 10.sınıfım paragrafa ilk adımı aldım o bittikten sonra hangisini alıyım


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba, Paragrafik ve Paragrafiks kitaplarını çözebilirsin :)


 • Emircan Öztürk, Öğrenci
  Puan :

  Bu kitap 9. Sınıflar için uygun mu?değilse 9lar için önerebileceğiniz paragraf kıtaplarınız neler


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba, 9. sınıflar için de uygundur :)