;
6. Sınıf Taktikli Tüm Dersler Soru Bankası Seti

Satış Fiyatı: 64,00 ₺

65 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 6. Sınıf Taktikli Tüm Dersler Soru Bankası Seti

Merhaba Değerli Arkadaşım,

Taktikli Soru Bankası ile liselere giriş için uygulanan merkezi ortak sınavda ve okul yazılılarında başarılı olacaksın. Çünkü elindeki kitapta 6. sınıf MEB kazanımlarına tam tamına uygun, sınavda karşına kesin gelebilecek, gereksiz ayrıntılardan arındırılmış ve müfredatla uyumlu yüzlerce soru seni bekliyor. Biliyoruz ki senin için en önemli şey hızlıca başarıya ulaşmak. Bunu bilerek sana kısa bilgi paketlerini daha severek anlayabileceğin Tak-Tik Posterleriyle vermeye çalıştık. Elindeki kitap Türkiye'de bir ilk. En arkasında bulunan Takbil (Bilgi çıkartması) sayfalarında yüzlerce hap bilgi seni bekliyor. Senin görevin Takbilleri, Taktik posterlerindeki yerlerine yapıştırıp posterlerde verilen numaralı testleri çözmek. Bunu tamamlayınca da tesTİKlemek (Çözdüğün testi tiklemek). Böylece kendi posterlerini kendin oluşturup hem sıkılmadan yaptıklarını takip etmiş hem öğrenmiş olacaksın. Biraz da eğlenirsin, hep ders hep ders olmaz diye sana eğlenceli çıkartmalar hazırlayıp çıkartma sayfalarına ekledik. 

Çözemediğin soruların çözüm yöntemlerini merak edersen TATS senin için hazır. Kitabını aldığında arka kapağın içindeki kazıma yerini kazı ve cep telefonuna indirdiğin TATS ile kitabını aktive et. Böylece artık kitabımı evde unuttum, o yüzden çalışamam tarih oluyor. Kitabındaki tüm soruları TATS ile çözebilirsin. Anlamadığın soruları testin üzerindeki karekodu okutarak öğrenebilirsin. Yapamadığın sorular hata kutusunda birikir. Bu hatalara göre TATS doktoru sana rapor çıkarıp eksik olduğun konuların videolarına seni yönlendiriyor.

Ayrıca kitabın TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitirme modeline göre tasarlandı. İstersen adımları takip ederek kitabı küçük parçalar halinde bitirebilir, istersen de Yoğun-Orta-Rahat programlar ile belli sürede kitabı tamamlayabilirsin. 

Aslında hayat bir oyundan ibaret. Oyunu kurallarına göre oynayıp taktikleri bilirsen merkezi sınav, okul dersleri veya bir başkası sana çok kolay gelir. Kendine güven ve doğru taktiklerle şampiyonluğu garantile.

Set içindeki kitaplar ve sayfa sayısı:

6. sınıf taktikli Sözel Soru Bankası sayfa sayısı 208  

6. sınıf taktikli Sayısal Soru Bankası sayfa sayısı 144 

Türü: Soru Bankası 

Sayfa Sayısı: 2  Kitap toplam 352 sayfa 10 poster + 260 sticker

Soru Sayısı: 1161

ISBN: 978-625-7894-67-8
 • ELİF EYLÜL YALVAÇ, Öğrenci
  Puan :

  Daha almadım alsam kapanma döneminde gelir mi ?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Elif Eylül 👋 tam kapanmada da tüm siparişlerinizi size sorunsuz bir şekilde ulaştırıyoruz 🚀 Siparişin birkaç iş günü içerisinde adresine teslim edilecektir, merak etme 😊 Ayrıca siparişinin takibini "Siparişlerim" kısmından yapabilirsin 😎 #tongucseninle


 • Murat Kethüda, Öğrenci
  Puan :

  Kaç TL ve üzeri kapıda ödeme seçeneği var (kitabı daha kullanmadım)


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Murat 👋 30 TL ve üzeri siparişlerde kapıda nakit ödeme yöntemi ile ödeme yapabilirsin 😊 #tongucseninle


 • Mustafa Katırağ, Öğrenci
  Puan :

  Selam Tonguç şu anda 50 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava mı yoksa 80 TL üzeri kargo bedava mı ona göre sipariş vericem teşekkürler (lütfen cevap ver😁)


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Mustafa, 80 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücretsiz. :)


 • Zeynep Çimen, Öğrenci
  Puan :

  Bayıldım bu kitaplara.Gerçekten çok güzeller.Ve tek sorunları hiçbir sorunlarının olmaması:)


 • Esmanur Kiren, Öğrenci
  Puan :

  Ürün çok hızlı geldi. Daha önceden de Tonguç'un kitaplarını almıştım:) Kitaplar gerçekten çok güzel. Seni çok seviyorum Tonguç:D