;
6. Sınıf Taktikli Tüm Dersler Soru Bankası Seti

Satış Fiyatı: 64,00 ₺

66 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 6. Sınıf Taktikli Tüm Dersler Soru Bankası Seti

Merhaba Değerli Arkadaşım,

Taktikli Soru Bankası ile liselere giriş için uygulanan merkezi ortak sınavda ve okul yazılılarında başarılı olacaksın. Çünkü elindeki kitapta 6. sınıf MEB kazanımlarına tam tamına uygun, sınavda karşına kesin gelebilecek, gereksiz ayrıntılardan arındırılmış ve müfredatla uyumlu yüzlerce soru seni bekliyor. Biliyoruz ki senin için en önemli şey hızlıca başarıya ulaşmak. Bunu bilerek sana kısa bilgi paketlerini daha severek anlayabileceğin Tak-Tik Posterleriyle vermeye çalıştık. Elindeki kitap Türkiye'de bir ilk. En arkasında bulunan Takbil (Bilgi çıkartması) sayfalarında yüzlerce hap bilgi seni bekliyor. Senin görevin Takbilleri, Taktik posterlerindeki yerlerine yapıştırıp posterlerde verilen numaralı testleri çözmek. Bunu tamamlayınca da tesTİKlemek (Çözdüğün testi tiklemek). Böylece kendi posterlerini kendin oluşturup hem sıkılmadan yaptıklarını takip etmiş hem öğrenmiş olacaksın. Biraz da eğlenirsin, hep ders hep ders olmaz diye sana eğlenceli çıkartmalar hazırlayıp çıkartma sayfalarına ekledik. 

Çözemediğin soruların çözüm yöntemlerini merak edersen TATS senin için hazır. Kitabını aldığında arka kapağın içindeki kazıma yerini kazı ve cep telefonuna indirdiğin TATS ile kitabını aktive et. Böylece artık kitabımı evde unuttum, o yüzden çalışamam tarih oluyor. Kitabındaki tüm soruları TATS ile çözebilirsin. Anlamadığın soruları testin üzerindeki karekodu okutarak öğrenebilirsin. Yapamadığın sorular hata kutusunda birikir. Bu hatalara göre TATS doktoru sana rapor çıkarıp eksik olduğun konuların videolarına seni yönlendiriyor.

Ayrıca kitabın TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitirme modeline göre tasarlandı. İstersen adımları takip ederek kitabı küçük parçalar halinde bitirebilir, istersen de Yoğun-Orta-Rahat programlar ile belli sürede kitabı tamamlayabilirsin. 

Aslında hayat bir oyundan ibaret. Oyunu kurallarına göre oynayıp taktikleri bilirsen merkezi sınav, okul dersleri veya bir başkası sana çok kolay gelir. Kendine güven ve doğru taktiklerle şampiyonluğu garantile.

Set içindeki kitaplar ve sayfa sayısı:

6. sınıf taktikli Sözel Soru Bankası sayfa sayısı 208  

6. sınıf taktikli Sayısal Soru Bankası sayfa sayısı 144 

Türü: Soru Bankası 

Sayfa Sayısı: 2  Kitap toplam 352 sayfa 10 poster + 260 sticker

Soru Sayısı: 1161

ISBN: 978-625-7894-67-8
 • Başak Mert, Öğrenci
  Puan :

  ben aslında dinamo istiyorum matematik ama bir yanımda taktikli set bende konu anlatımı var ama soru sayıları çok az olduğu için taktikli seti almak istiyorum sizce almalı mıyım tonguç akademi?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Başak. Taktikliler bizim ilerleme serimizdir ve içinde temel seviye sorular vardır. Dinamolar ise bizim özümseme serimizdir ve içlerinde ortayla zor seviye sorular mevcuttur. Seviyeni en iyi sen biliyorsun. Buna göre bir seçim yapabilirsin. #tonguçseninle ❤❤ http://bit.ly/3bOYlZ5


 • HİLAL ÖZKUL, Öğrenci
  Puan :

  kitaplar ayrı ayrı mı ? Ayrıysa bir kitap kaç sayfa


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Hilal, 2 kitap toplam 352 sayfa + 10 poster ve 260 sticker bulunuyor :)


 • Esmanur Kiren, Öğrenci
  Puan :

  Ürün çok hızlı geldi. Daha önceden de Tonguç'un kitaplarını almıştım:) Kitaplar gerçekten çok güzel. Seni çok seviyorum Tonguç:D


 • ELiF Özdemir , Öğrenci
  Puan :

  Merhaba tonguç akademi ben taktikli soru bankasını alacağım ama kargo fiyatı istiyor 50 lira ve üstü ücretsiz değil mi?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Elif, 70 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücretsiz. :)


 • melek sude delibaş, Öğrenci
  Puan :

  merhaba tonguç bu setin satıldığı en yakın kırtasiyeyi nerden bulabilirim


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Sude selam. Sana en yakın Tonguç Kitapçısını bu linkte bulabilirsin😉❤ https://www.tongucmagaza.com/satisnoktasi