;
7. Sınıf Taktikli Tüm Dersler Soru Bankası Seti

Satış Fiyatı: 64,00 ₺

64 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 7. Sınıf Taktikli Tüm Dersler Soru Bankası Seti

Merhaba Değerli Arkadaşım,

Taktikli Soru Bankası ile liselere giriş için uygulanan merkezi ortak sınavda ve okul yazılılarında başarılı olacaksın. Çünkü elindeki kitapta 7. sınıf MEB kazanımlarına tam tamına uygun, sınavda karşına kesin gelebilecek, gereksiz ayrıntılardan arındırılmış ve müfredatla uyumlu yüzlerce soru seni bekliyor. Biliyoruz ki senin için en önemli şey hızlıca başarıya ulaşmak. Bunu bilerek sana kısa bilgi paketlerini daha severek anlayabileceğin Tak-Tik Posterleriyle vermeye çalıştık. Elindeki kitap Türkiye'de bir ilk. En arkasında bulunan Takbil (Bilgi çıkartması) sayfalarında yüzlerce hap bilgi seni bekliyor. Senin görevin Takbilleri, Taktik posterlerindeki yerlerine yapıştırıp posterlerde verilen numaralı testleri çözmek. Bunu tamamlayınca da tesTİKlemek (Çözdüğün testi tiklemek). Böylece kendi posterlerini kendin oluşturup hem sıkılmadan yaptıklarını takip etmiş hem öğrenmiş olacaksın. Biraz da eğlenirsin, hep ders hep ders olmaz diye sana eğlenceli çıkartmalar hazırlayıp çıkartma sayfalarına ekledik. 

Çözemediğin soruların çözüm yöntemlerini merak edersen TATS senin için hazır. Kitabını aldığında arka kapağın içindeki kazıma yerini kazı ve cep telefonuna indirdiğin TATS ile kitabını aktive et. Böylece artık kitabımı evde unuttum, o yüzden çalışamam tarih oluyor. Kitabındaki tüm soruları TATS ile çözebilirsin. Anlamadığın soruları testin üzerindeki karekodu okutarak öğrenebilirsin. Yapamadığın sorular hata kutusunda birikir. Bu hatalara göre TATS doktoru sana rapor çıkarıp eksik olduğun konuların videolarına seni yönlendiriyor.

Ayrıca kitabın TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitirme modeline göre tasarlandı. İstersen adımları takip ederek kitabı küçük parçalar halinde bitirebilir, istersen de Yoğun-Orta-Rahat programlar ile belli sürede kitabı tamamlayabilirsin. 

Aslında hayat bir oyundan ibaret. Oyunu kurallarına göre oynayıp taktikleri bilirsen merkezi sınav, okul dersleri veya bir başkası sana çok kolay gelir. Kendine güven ve doğru taktiklerle şampiyonluğu garantile.

Set içindeki kitaplar ve sayfa sayısı:

7.sınıf taktikli Sözel Soru Bankası sayfa sayısı 208  

7.sınıf taktikli Sayısal Soru Bankası sayfa sayısı 144 

Türü: Soru Bankası 

Sayfa Sayısı: 2 Kitap toplam 352 sayfa 11 poster + 260 sticker

Soru Sayısı: 1158

ISBN: 978-625-7894-65-4 
 • Helin İzgi, Öğrenci
  Puan :

  merhaba taktik soru bankasi 8.sinif da varmi fiyat nedir?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Helin. Elbette var. Taktikli sayısal setimizi bu linkten inceleyebilirsin detaylı olarak. ❤https://bit.ly/2O8G7cQ


 • Feyzanur Yılmaz, Öğrenci
  Puan :

  5 gün önce 96 TL tutarında kitap alışverişi yaptım ve para da kartımdan çekildi ancak ne kitaplar elime ulaştı, ne kargo takip numarası verildi, ne de siparişlerim kısmında gözüken bir siparişim bulunmamakta. Gereğinin yapılmasını arz ederim


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Feyzanur, çağrı merkezimizle iletişime geçer misin yardımcı olalım :)


 • Elmas Malgir, Öğrenci
  Puan :

  Merhaba siparişimi dün verdim ne zaman eline geçecek acaba


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Elmas, siparişler 2-3 iş gününde kargoya teslim ediliyor. :)


 • Alper bozkurt, Öğrenci
  Puan :

  Öncelikle bu kitabınız çok güzel ben çok beğendim ve kargoda hızlıca elime ulaştı


 • Melike İşbilir, Öğrenci
  Puan :

  Hocam ben taktikli kitabı sipariş ettim 3 gündür gelmedi ne zaman gelir


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Melike. Öncelikle kitaplarını güzel günlerde kullan. Kargon birkaç iş günü içinde elinde olacaktır❤😉