;
TYT CoğrafİK

Satış Fiyatı: 33,00 ₺

2 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Kampüs TYT CoğrafİK


Bir Coğrafya konusu bittiğinde soru bankalarına geçip testler çözmeye çalışıyoruz. Ama o soruları çözerken ihtiyacımız olan bazı bilgileri hatırlayamıyoruz. “Hatırlayamadığımız o bilgilerin bağlı olduğu konulara yeniden dönüp, tekrar edelim” desek, bu sefer de çok fazla zaman kaybediyoruz.

İhtiyacımız olan şey aslında çok açık. Coğrafya gibi sözel ve kolay unutulabilen bir dersi Adım Adım sindire sindire çalışmalıyız. Bu çalışmayı yaparken bir yandan seviyemize uygun soruları çözmeli, diğer yandan da kısa kısa etkili tekrarlar yapmalıyız.

Coğrafik kitabı tam da bu ihtiyaçları karşılamak için tasarlandı. Bu kitaptaki testleri Temel-Orta-Yeni Nesil şeklinde çözerek önce konularını çok iyi şekilde sağlamlaştıracaksın. Kapsül Bilgiler ile geçmiş konuları otomatik olarak etkili şekilde tekrar edecek, zaman kazanacaksın. Ve kitabın sonunda seni bekleyen Karma Coğrafya Denemeleri ile kendini güzel şekilde analiz edeceksin. Hatta Planlama Koçluğu sisteminin kurucusu Gri Koç tarafından hazırlanan Kitap Bitirme Planı videoları ve dokümanları ile kitabı verimli şekilde uygun sürede bitireceksin. Tüm bunları yapıp, hızlı şekilde netlerini yükselteceksin.

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 224 + 1 poster (100x70)

Soru Sayısı: 925

ISBN: 978-625-7894-70-8
 • Kübra Polat, Öğrenci
  Puan :

  yks ye girecek olan her öğrenci mutlaka bu kitabı alıp çözmeli. Soruları olsun içindeki posteri olsun her şeyiyle mükemmel. Ve fiyatı da çok uygun. Teşekkürler Tonguç:)


 • nisanur yılmaz , Öğrenci
  Puan :

  2021 tayfa için uygun mu?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Selam Nisanur, evet ürünlerimizin tümü müfredata uygundur. :)