;
TYT FizİK

Satış Fiyatı: 32,00 ₺

7 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Kampüs TYT FizİK


Bir Fizik konusu bittiğinde soru bankalarına geçip testler çözmeye çalışıyoruz. Ama o soruları çözerken ihtiyacımız olan bazı bilgiler, formülleri hatırlayamıyoruz.  “Hatırlayamadığımız o bilgilerin bağlı olduğu konulara yeniden dönüp, tekrar edelim” desek, bu sefer de çok fazla zaman kaybediyoruz.

İhtiyacımız olan şey aslında çok açık. Fizik gibi zor bir dersi Adım Adım sindire sindire çalışmalıyız. Bu çalışmayı yaparken bir yandan seviyemize uygun soruları çözmeli, diğer yandan da kısa kısa etkili tekrarlar yapmalıyız. 

Fizik kitabı tam da bu ihtiyaçları karşılamak için tasarlandı. Bu kitaptaki testleri Temel-Orta-Yeni Nesil şeklinde çözerek önce konuları çok iyi şekilde sağlamlaştıracaksın. Kapsül Bilgiler ile geçmiş konuları otomatik olarak etkili şekilde tekrar edecek, zaman kazanacaksın. Ve kitabın sonunda seni bekleyen Karma Fizik Denemeleri ile kendini güzel şekilde analiz edeceksin. Hatta Planlama Koçluğu sisteminin kurucusu Gri Koç tarafından hazırlanan Kitap Bitirme Planı videoları ve dokümanları ile kitabı verimli şekilde uygun sürede bitireceksin. Tüm bunları yapıp, hızlı şekilde netlerini yükselteceksin. 

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 216

Soru Sayısı: 853

ISBN: 978-625-7894-74-6 • enes koçak, Öğrenci
  Puan :

  Ben kitabı aldım ama konularında basınç ve kaldırma kuvveti yok 2021 müfredatına uygun mu


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba, güncel müfredata uygundur. Detaylı bilgi için çağrı merkezimizle iletişime geçer misin yardımcı olalım. :)


 • Ali Doruk, Öğrenci
  Puan :

  İyi günler bu kitap hangi tyt konularını içermekte olduğunu biliyor musunuz?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba, TYT fiziğin güncel tüm konularını kapsıyor :)


 • Ömer Faruk Ayaz , Öğrenci
  Puan :

  Bu kitap 9.sınıf müfredatına uygun mudur?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba, evet uygundur. :)


 • , Öğrenci
  Puan :

  Bu kitabın düzeyi nedir orta mı ?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba. Kolay, orta, zor tüm seviyeleri kapsıyor. Videoları takip edip çözümlere ulaşabilirsin.


 • Süeda Ebrar YILDIZ , Öğrenci
  Puan :

  ben bu kitabı yeni aldım dün elime ulaştı. ancak TATS uygulamasına aktivasyon kodunu girdiğim ve kitabı aktif ettiğim halde bu ürüne sahip değilsiniz yazısıyla karşılaşıyorum. birde ben TATS uygulamasına yanlışlıkla başka bir e-mail ile giriş yapmışım. yardımcı olabilir misiniz lütfen.


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Ebrar. Çağrı merkezimizi ararsan sana hızlıca yardımcı olabilirler bu konuda. Tonguç Akademi müşteri hizmetleri telefon numarası 0 212 270 86 42'dir. 🙂