;
Yeni Nesil Uzaktan Eğitim Sınıf Anahtarı Sistemi

Satış Fiyatı: 89,00 ₺

180 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları Yeni Nesil Uzaktan Eğitim Sınıf Anahtarı Sistemi

Selam Değerli Dostum,

Sınıf Anahtarı Sistemi, tongucakademi.com’daki 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ve 11. Sınıfa ait tüm içeriklere tek bir paket üzerinden 365 gün 7/24 uzaktan eğitim imkanı sağlıyor.

tongucakademi.com’da yer alan tüm içerikler 2020-2021 yıllık planına, MEB Müfredat kazanımlarına ve EBA’ya uygun olarak hazırlanan güncel eğitimlerden oluşuyor.

Konu Öncesi ve Konu Sonrası Değerlendirme Testleri ile öğrendiklerini test edebilecek ve eksiklerini tespit edip çalışmalarına yön verebileceksin.

Deneme sınavları ile çeşitli sorular görüp sınav pratiği kazanacaksın. Gerçek sınavlar artık daha kolay hale gelecek!

Haftalık Planlama Sistemi ile düzenli bir şekilde derslerine çalışabilir, eksiklerini zamanında gidererek planlı ve düzenli çalışmayı alışkanlık haline getirebilirsin.

Çalışasım Yok” kısmı çalışmak istemediğin zamanlarda motivasyonunu yükseltecek rehberlik videoları içeriyor. Tek yapman gereken eğitimleri izlemek ve çalışmalarına daha motive bir şekilde devam etmek!

Okul yazılılarında çıkabilecek soru tarzlarını içeren detaylı anlatımlar ve soru çözüm tekniklerini barındıran Yazılı Provaları ile birlikte okul sınavlarında yüksek puanlar seni bekliyor!

Sınıf Anahtarı Sistemi başarıya giden yolda seni bekliyor.

Kutu içeriğinde; Tonguç Kafa Defteri, Çiçek Açan Tohumlu Kalem, Sticker, DND Kartı (Ders Çalışıyorum Lütfen Rahatsız Etmeyiniz) ve Aktivasyon Kartı var.

Kutunun içinden çıkan Aktivasyon Kartı'ndaki kod ile tongucakademi.com 'a girerek üyeliğini kolayca başlatabilirsin.
 • fadime kalender, Öğrenci
  Puan :

  sas sistemini alınca aktivason kodunu aynı epostadan bilgiseyara ve telefona girebiliyommu


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Fadime. Sistem için gerekli ödemeyi yaptıktan sonra mailine bir onay linki gelecek. O linki onaylaman halinde sistemin otomatik olarak aktif olacaktır😉❤


 • Ege Dikmen, Öğrenci
  Puan :

  yazında çalışıyor mu her gün video var mı


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Ege. Yeni nesil uzaktan eğitim platformumuz olan sınıf anahtarı sistemimiz tüm yıl boyunca hem derslerin hem de sınavların için ihtiyacın olan tüm videoları içeriyor. Aldığın günden itibaren bir yıl boyunca geçerli olan bu sistemden yazın, kışın, tatilde, istediğin zamanda ve istediğin yerde rahatlıkla bağlanıp yararlanabilirsin. ❤❤❤


 • Filiz Karakaş, Öğrenci
  Puan :

  Sınıf anahtarı sisteminin aktivasyon kodu pakete mi yazıyor yoksa e postaya mı geliyor?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Filiz. Ödemeyi yaptıktan sonra üyelik oluştururken verdiğin eposta adresine bir onay linki gelecektir. O linki onaylaman halinde sistemin otomatik olarak aktif olacaktır❤❤


 • Elif Begen, Öğrenci
  Puan :

  Merhabalar Tonguç Akedeminin çoğu kitabını alıyorum. Sınıf anahtarı sistemini de birkaç gün kullandım. Çok güzel tavsiye ederim.


 • ÖYKÜ NEHİR KARATAŞ, Öğrenci
  Puan :

  Bu ürünü dün aldım acaba ne zaman elime ulaşır.


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Öykü, siparişler 2-3 iş gününde kargoya teslim ediliyor. Sipariş numaranla kargo takibini Sipariş Takibi bölümünden yapabilirsin. :)