;
Yeni Nesil Uzaktan Eğitim Sınıf Anahtarı Sistemi

Satış Fiyatı: 89,00 ₺

177 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları Yeni Nesil Uzaktan Eğitim Sınıf Anahtarı Sistemi

Selam Değerli Dostum,

Sınıf Anahtarı Sistemi, tongucakademi.com’daki 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ve 11. Sınıfa ait tüm içeriklere tek bir paket üzerinden 365 gün 7/24 uzaktan eğitim imkanı sağlıyor.

tongucakademi.com’da yer alan tüm içerikler 2020-2021 yıllık planına, MEB Müfredat kazanımlarına ve EBA’ya uygun olarak hazırlanan güncel eğitimlerden oluşuyor.

Konu Öncesi ve Konu Sonrası Değerlendirme Testleri ile öğrendiklerini test edebilecek ve eksiklerini tespit edip çalışmalarına yön verebileceksin.

Deneme sınavları ile çeşitli sorular görüp sınav pratiği kazanacaksın. Gerçek sınavlar artık daha kolay hale gelecek!

Haftalık Planlama Sistemi ile düzenli bir şekilde derslerine çalışabilir, eksiklerini zamanında gidererek planlı ve düzenli çalışmayı alışkanlık haline getirebilirsin.

Çalışasım Yok” kısmı çalışmak istemediğin zamanlarda motivasyonunu yükseltecek rehberlik videoları içeriyor. Tek yapman gereken eğitimleri izlemek ve çalışmalarına daha motive bir şekilde devam etmek!

Okul yazılılarında çıkabilecek soru tarzlarını içeren detaylı anlatımlar ve soru çözüm tekniklerini barındıran Yazılı Provaları ile birlikte okul sınavlarında yüksek puanlar seni bekliyor!

Sınıf Anahtarı Sistemi başarıya giden yolda seni bekliyor.

Kutu içeriğinde; Tonguç Kafa Defteri, Çiçek Açan Tohumlu Kalem, Sticker, DND Kartı (Ders Çalışıyorum Lütfen Rahatsız Etmeyiniz) ve Aktivasyon Kartı var.

Kutunun içinden çıkan Aktivasyon Kartı'ndaki kod ile tongucakademi.com 'a girerek üyeliğini kolayca başlatabilirsin.
 • Derya Eryılmaz, Öğrenci
  Puan :

  merhaba şu anda 8. sınıfım bunu alsam bu sene ve gelecek sene kulanabilir miyim


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Derya 👋 Yeni Nesil Uzaktan Eğitim Sınıf Anahtarı Sistemi'ni satın aldığın tarihten itibaren 365 gün boyunca kullanabilirsin. Bu süreçte dilediğin zaman "Bilgilerim" kısmından sınıf değişikliği yapabilirsin 😊 #tongucseninle


 • MEHMET GÜMÜŞ, Öğrenci
  Puan :

  ben bunu alacağım çünkü başarı getiriyor tonguç akademi dem


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Süpersin Mehmet Gümüş 🤗 Yeni Nesil Uzaktan Eğitim Sınıf Anahtarı Sistemi ile %100 müfredata uygun eğitim videolarını izleyebileceksin, online deneme sınavları çözebileceksin, yazılı provaları ile yazılılarına süper bir şekilde hazırlanabileceksin 🚀 Ayrıca sana sunduğumuz birçok eğitici ve eğlenceli içeriklerden faydalanabileceksin 😍 #tongucseninle


 • Abdurrahman Avf, Öğrenci
  Puan :

  Çok güzel bir ürüne benziyor, almayı düşünüyorum. Fakat şuan neredeyse eğitim yılı bitmeye yaklaştığı için erteliyorum. Şuan 6. sınıfım, 7.sınıf'a geçtiğimde alacağım


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Abdurrahman 👋 geri bildirimin için teşekkür ederiz. Yeni Nesil Uzaktan Eğitim Sınıf Anahtarı Sistemi'ni satın aldığın tarihten itibaren 365 gün boyunca içeriklerden faydalanabiliyorsun ve bu süreçte istediğin zaman sınıfını değiştirebiliyorsun 😊 #tongucseninle


 • KADRİYE BETÜL KAYA, Öğrenci
  Puan :

  Merhaba. Ben bu paketi alırsam içinden çıkan aktivasyon kodunu 365 gün geçtikten sonra aynı aktivasyon kodu ile tekrar aktif edebilirmiyim? Yoksa her yıl farklı bir aktivasyon kodu mu almam lazım?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba,Yeni Nesil Uzaktan Eğitim Sınıf Anahtarı Sistemi ile 365 gün boyunca içeriklerimizden faydalanabiliyorsun. Bu yüzden 365 gün sonra tekrar aktivasyon kutusu alıp, yeni bir karta sahip olman gerekiyor 😊 #tongucseninle


 • , Öğretmen
  Puan :

  Çok güzel herkese tavsiye ederim