;
Yeni Nesil Uzaktan Eğitim Sınıf Anahtarı Sistemi

Satış Fiyatı: 89,00 ₺

5 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları Yeni Nesil Uzaktan Eğitim Sınıf Anahtarı Sistemi

Selam Değerli Dostum,

Sınıf Anahtarı Sistemi, tongucakademi.com’daki 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ve 11. Sınıfa ait tüm içeriklere tek bir paket üzerinden 365 gün 7/24 uzaktan eğitim imkanı sağlıyor.

tongucakademi.com’da yer alan tüm içerikler 2020-2021 yıllık planına, MEB Müfredat kazanımlarına ve EBA’ya uygun olarak hazırlanan güncel eğitimlerden oluşuyor.

Konu Öncesi ve Konu Sonrası Değerlendirme Testleri ile öğrendiklerini test edebilecek ve eksiklerini tespit edip çalışmalarına yön verebileceksin.

Deneme sınavları ile çeşitli sorular görüp sınav pratiği kazanacaksın. Gerçek sınavlar artık daha kolay hale gelecek!

Haftalık Planlama Sistemi ile düzenli bir şekilde derslerine çalışabilir, eksiklerini zamanında gidererek planlı ve düzenli çalışmayı alışkanlık haline getirebilirsin.

Çalışasım Yok” kısmı çalışmak istemediğin zamanlarda motivasyonunu yükseltecek rehberlik videoları içeriyor. Tek yapman gereken eğitimleri izlemek ve çalışmalarına daha motive bir şekilde devam etmek!

Okul yazılılarında çıkabilecek soru tarzlarını içeren detaylı anlatımlar ve soru çözüm tekniklerini barındıran Yazılı Provaları ile birlikte okul sınavlarında yüksek puanlar seni bekliyor!

Sınıf Anahtarı Sistemi başarıya giden yolda seni bekliyor.

Kutu içeriğinde; Tonguç Kafa Defteri, Çiçek Açan Tohumlu Kalem, Sticker, DND Kartı (Ders Çalışıyorum Lütfen Rahatsız Etmeyiniz) ve Aktivasyon Kartı var.

Kutunun içinden çıkan Aktivasyon Kartı'ndaki kod ile tongucakademi.com 'a girerek üyeliğini kolayca başlatabilirsin.
 • veli şahin, Öğrenci
  Puan :

  içinde test çokmu azmı


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Veli. Tonguç Akademi uzaktan eğitim platformu olan Sınıf Anahtarı Sisteminin içinde konuların başında ve sonunda testler, denemeler yer almaktadır. Net bir sayı veremiyoruz ama ihtiyaç duyduğun sayıda test olduğunu söyleyebiliriz❤😊


 • vildan kandemir, Öğrenci
  Puan :

  Merhaba bu ürünü sipariş ettim. Ama kafama takılan birtakım sorular oldu. Cevaplarsanız sevinirim. Öncelikle ürünü sipariş ettikten hemen sonra mı aktivasyon linki gelecek yoksa ürün elime ulaşınca mı? Birde cumartesi sipariş ettim tahminen ne zaman elimde olur? İki soruyu da cevaplarsanız sevinirim...Birde eğer ürünü sipariş ettikten hemen sonra kod gelecekse bana gelmedi.


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Vildan. Yeni nesil uzaktan eğitim platformumuz olan Sınıf Anahtarı Sistemini güzel günlerde kullanmanı dileriz. Sistemin ödemesini yaptığın anda aktif olur. Bunun için üye olurken verdiğin mail adresine bakman ve adrese gönderilen linki onaylaman gerekiyor❤😊


 • Ömer Kaynak, Veli
  Puan :

  Merhaba; Çocuğuma yardımcı kaynak ararken sizi keşfettim. Karar vermeden iyice incelemek istiyorum. Demo sürümünüz var mı? yada ben mi atladım. Yardımcı olmanızı bekliyorum. İyi Günler.


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba, Sınıf Anahtarı Sistemi'nin demo sürümü yok :)


 • tartil badrah, Öğrenci
  Puan :

  ben alıcam ama 1yılmı 1 aymı


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba, 365 gün geçerlidir. :)


 • emine karlıoğlu, Öğrenci
  Puan :

  sipariş verdim çok heycanlıyım teşekkürler tonguç akademi sizi çok seviyoruz