;
6. Sınıf Dinamo Matematik Soru Bankası

Satış Fiyatı: 23,00 ₺

3 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 6. Sınıf Dinamo Matematik Soru Bankası


Merhaba Değerli Arkadaşım,

Her takımın bir dinamosu vardır. Takımı harekete geçirir, maç kazandırır. Tonguç Yayınlarının Dinamo’sunu elinde tutuyorsun. Bu kitap seni harekete geçirecek. Sana sınav kazandıracak.

Başarının üç adımı vardır: öğrenmek, pekiştirmek ve değerlendirmek. Konu Öğreten testler ile bilmen gereken konuları öğrenerek ilk adımı atacak, Pekiştiren testlerle öğrendiğin konuları sağlamlaştıracak.

Kitapta karşılaşacakların, alıştığın testlerden biraz farklı. Her testin ilk sayfası dikey,ikinci sayfası ise yatay olarak tasarlandı. Üstelik bütün testler yeni nesil sorulardan hazırlandı. Ünite sonlarına eklenen YAZILIYA HAZIRLANALIM etkinlik ve boşluk doldurma kısımlarıyla soru çeşitliliğini artırarak kitap sana tekrarını daha sağlam yapma imkânı sunuyor. Dinamo’da seviye seviye karşılaşabileceğin her tarz soruyu göreceksin. Böylece adım adım başarıya yürüyeceksin. Takıldığın yerde TATS uygulamanla video çözümlere başvurmayı da unutma.

Ayrıca kitabın TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitirme modeline göre tasarlandı. İstersen adımları takip ederek kitabı küçük parçalar halinde bitirebilir, istersen de 12-21-30 günlük Yoğun-Orta-Rahat programlar ile belli sürede kitabı tamamlayabilirsin.

Başarıya giden uzun bir yola çıkıyorsun. Yanında bir Dinamo’ya her zaman ihtiyacın olacak.

Başarı seninle olsun.

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 192

Soru Sayısı: 552

ISBN: 978-625-7208-38-3
 • , Öğrenci
  Puan :

  MERHABA ÖNCELİKLE KİTABINIZ ÇOK GÜZEL.AMA ONDALIK GÖSTERİMLERİ YUVARLAMADA II'DE 4. SORUDA KAREKODU OKUTTUĞUMDA D ŞIKKI KİTBIN ARKA SAYFASINDA İSE C ŞIKKI DİYOR.KÜTFEN DÜZELTEBİLİR MİSİNİZ HANGİSİ DOĞRU İLE.TEŞEKKÜRLER TONGUÇ AKADEMİ...


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Elif, kitabındaki aktivasyon kodunu ve yaşadığın sorunu tatssorunbildir@tongucakademi.com adresine e-posta olarak gönderir misin yardımcı olalım. :)


 • eren nazik, Öğrenci
  Puan :

  KORGOYA VERİLDİKTEN KAÇ GÜNSONRA ELİME ULAŞIR?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Eren selam. Kargolar birkaç iş günü içinde elinizde oluyor😉❤


 • DAMLASU AĞAOĞLU, Öğrenci
  Puan :

  2020 2021 müfredatına uygun mudur ?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Damlasu. Elbette uygundur😊❤