;
8. Sınıf Fen Bilimleri Zoru Bankası

Satış Fiyatı: 27,00 ₺

15 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 8. Sınıf Fen Bilimleri Zoru Bankası


Elindeki bu kitap sıradan kitaplara benzemiyor. İçinde, yenilenen MEB müfredatına %100 uyumlu, kazanımları birebir test den temel sorular ve yeni nesil MEB tarzı, gerçek yaşam durumlarına yönelik zorular var. 

Zoru demek zor soru demek. Ama asla müfredat dışı, çözülemeyecek veya insanı hayattan soğutacak cinsten değil. Biliyorsun ki yeni sınav sisteminde ve güncellenen müfredatta gerçek yaşam problemleri, uzun uzun paragraflar, çözme becerisi ve bilginin değil de anlama becerisinin ön planda olduğu sorular artık çok önemli. İşte tam bu noktada hem yeni sınavlarda hem de yeni müfredatla değişen okul derslerinde sana yardımcı olacak süper bir kaynak: Zoru Bankası.

Kitabında yeni sisteme uyumlu zorular var. Bu zorular zorlayıcılığı açısından da oldukça geliştirici yapıda. Yani senin yapman gereken kendini zorlayıp, limitlerini zorlayıp en iyi hedefleri bu gayretinle elde etmek. Tabii yapamadığın soruların TATS uygulamasıyla çözümünü 7-24 izleyebilirsin.

Ayrıca kitabın TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitir-me modeline göre tasarlandı. İstersen adımları takip ederek kitabı küçük parçalar halinde bitirebilir, istersen de 12-24-33 günlük Yoğun-Orta-Rahat programlar ile belli sürede kitabı tamamlayabilirsin. 

Kendine güven ve unutma! Zoru yaparsın, imkânsız biraz zaman alır.

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 208          

Soru Sayısı: 496

ISBN: 978-625-7894-92-0 • Eray Altunel, Öğrenci
  Puan :

  Merhaba Tonguç, Zoru Fen mi yoksa Dinamo Fen mi daha zor?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Eray, Zoru Bankası seviye olarak daha zor :)


 • sude çürükoğlu, Öğrenci
  Puan :

  sevgili tonguç ekibi fen zoru bankasını aldım ve çok beğendim bunun için teşekkür ederim :) fakat sıvı basıncı ve gaz basıncı testlerinin cevap anahtarı yanlış lütfen geri dönüş yapın <3


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Sude, etkinlik@tongucakademi.com adresine sipariş numaranı ve yaşadığın sorunu e-posta olarak gönderir misin yardımcı olalım :)


 • Elif Ulusoy, Öğrenci
  Puan :

  Harika bir kitap secici sorular var Birtane soruyu yapamadım hocam yanlış cevap anahtar dedi ben o soruya uğraştım anladım tost da benimki gibi yaptı yani kısaca cevap anahtarında sorun yoooooooookkkkkk kitap harikaaaaaaaaa


 • Ömer faruk günday, Öğrenci
  Puan :

  Arkadaşlar boşuna bu kitabı almayın soruları berbat cevap anahtarı yanlış


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Ömer selam. Nasıl bir sorun yaşıyorsun? etkinlik@tongucakademi.com adresine gönderir misin sana yardımcı olalım.


 • mehmed tospatlı, Öğrenci
  Puan :

  Geçen sene 1. dönemi çıkmıştı bu sene o kitabı temin edebilir miyim


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Bizim zorlanma serimiz olan Zoru Bankaları her iki dönemi de kapsıyor Mehmed ❤😉