;
8. Sınıf Taktikli Sayısal Set

Satış Fiyatı: 69,00 ₺

47 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 8. Sınıf Taktikli Sayısal SetTaktikli Soru Bankalarıyla liselere giriş için uygulanan merkezi ortak sınavda ve okul yazılılarında başarılı olacaksın. Çünkü elindeki kitaplar 8. sınıf MEB kazanımlarına tam tamına uygun, sınavda karşına kesin gelebilecek, gereksiz ayrıntılardan arındırılmış ve müfredatla uyumlu yüzlerce soru seni bekliyor. Biliyoruz ki senin için en önemli şey hızlıca başarıya ulaşmak. Bunu bilerek sana kısa bilgi paketlerini daha severek anlayabileceğin Tak-Tik Posterleriyle vermeye çalıştık. Elindeki kitaplar Türkiye'de bir ilk. En arkasında bulunan Takbil (Bilgi çıkartması) sayfalarında yüzlerce hap bilgi seni bekliyor. Senin görevin Takbilleri, Taktik posterlerindeki yerlerine yapıştırıp posterlerde verilen numaralı testleri çözmek. Bunu tamamlayınca da tesTIKlemek (Çözdüğün testi tiklemek). Böylece kendi posterlerini kendin oluşturup hem sıkılmadan yaptıklarını takip etmiş hem de öğrenmiş olacaksın. Biraz da eğlenirsin, hep ders hep ders olmaz diye sana eğlenceli çıkartmalar hazırlayıp çıkartma sayfalarına ekledik. 

Çözemediğin soruların çözüm yöntemlerini merak edersen TATS senin için hazır. Kitaplarını aldığında arka kapağın içindeki kazıma yerini kazı ve cep telefonuna indirdiğin TATS ile kitabını aktive et. Böylece artık kitabımı evde unuttum, o yüzden çalışamam tarih oluyor. Kitaplarındaki tüm soruları TATS ile çözebilirsin. Anlamadığın soruları testin üzerindeki karekodu okutarak öğrenebilirsin. Yapamadığın sorular Hata Kutusu’nda birikir. Bu hatalara göre TATS Doktor’u sana rapor çıkarıp eksik olduğun konuların videolarına seni yönlendiriyor.

Ayrıca kitapların TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitirme modeline göre tasarlandı. İstersen adımları takip ederek kitabı küçük parçalar halinde bitirebilir, istersen de  günlük Yoğun-Orta-Rahat programlar ile belli sürede kitabı tamamlayabilirsin. 

Aslında hayat bir oyundan ibaret. Oyunu kurallarına göre oynayıp taktikleri bilirsen merkezi sınav, okul dersleri veya bir başkası sana çok kolay gelir. Kendine güven ve doğru taktiklerle şampiyonluğu garantile.

8. Sınıf Taktikli Matematik Soru Bankası  

Sayfa sayısı 224  3 poster + 80 tane sticker

8. Sınıf Taktikli Fen Bilimleri Soru Bankası  

Sayfa sayısı 248  4 poster + 120 tane sticker

*Normalde tek bir set olan Tak-Tik’li Set, yoğun istek üzerine aynı kitaplar içinde olacak şekilde Sayısal Set ve Sözel Set olarak daha küçük setlere ayrılmıştır. İçerik olarak hiçbir değişiklik yoktur.

Türü: Soru Bankası 

Sayfa Sayısı: 472

Soru Sayısı: 1185

ISBN: 978-625-7208-46-8 • ÜMMÜ BÖKE, Öğrenci
  Puan :

  Merhaba hangi kargoyla çalışıyorsunuz ve kitap elime kaç günde ulaşır


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Ümmü, Ara ve Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Siparişler 2-3 iş gününde kargoya teslim ediliyor. :)


 • Aysu Sığırcı, Öğrenci
  Puan :

  Ellerinize sağlık gerçekten çok güzel bir ürün yani bu anlatılmaz yaşanır iyiki varsın Tonguç 🍎🍎🍎


 • Fadime Sümbül, Öğretmen
  Puan :

  Kargo bedava mı yoksa ücretli mi


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Fadime, 70 TL ve üzeri siparişlerde kargo bedava :)


 • Ferhan Efe, Öğrenci
  Puan :

  Tonguç seni seviyoruz💛


 • Ali ASLAN, Öğrenci
  Puan :

  Merhaba Tonguç Akademi, Ben lgs için test almak istiyorum orta düzey bir öğrenciyim bana hangi kitapları önerirsin?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba, Taktikli Soru Bankaları senin seviyen için uygundur. :)