;
7. Sınıf Dinamo İngilizce Soru Bankası

Satış Fiyatı: 25,00 ₺

3 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 7. Sınıf Dinamo İngilizce Soru BankasıHer takımın bir dinamosu vardır. Takımı harekete geçirir, maç kazandırır. Tonguç Yayınlarının Dinamo’sunu elinde tutuyorsun. Bu kitap seni harekete geçirecek. Sana sınav kazandıracak.

Vocabulary bölümüyle bilmen gereken kelimeleri öğrenerek ilk adımı atacak, Grammar bölümüyle cümle yapılarına hâkim olacaksın. Practice Testlerdeki seçici sorularla kendini sınayarak son adımı tamamlayacaksın.

Bütün testler ve etkinlikler, yeni nesil sorulardan hazırlandı. Dinamo’da seviye seviye karşılaşabileceğin her tarz soruyu göreceksin. Böylece adım adım başarıya yürüyeceksin. Takıldığın yerde TATS uygulamanla video çözümlere başvurmayı da unutma.

Ayrıca kitabın TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitirme modeline göre tasarlandı. İstersen adımları takip ederek kitabı küçük parçalar halinde bitirebilir, istersen de 15-24-33 günlük Yoğun-Orta-Rahat programlar ile belli sürede kitabı tamamlayabilirsin.

Başarıya giden uzun bir yola çıkıyorsun. Yanında bir Dinamo’ya her zaman ihtiyacın olacak.

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 208

Soru Sayısı: 731

ISBN: 978-625-7208-39-0


 • Erim Meriç Demir, Öğrenci
  Puan :

  neden picturing sitede yok?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Çok yakında yeniden mağazamızda olacak😊❤


 • seçkin göç, Öğrenci
  Puan :

  Hocam merhabalar.Ben ödtüde devlet seviyesinin üstünde bir eğitim görüyorum o yüzden ingilizce kitabları çok kolay geliyor bir araştırma yapsanız da daha üst seviyelerede çıkartsanı?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Seçkin. Bize bu konuda bilgi verdiğin için çok teşekkür ederiz. Görüşünü ilgili yerlerle paylaştık. Bu arada 5'den 9'a sınıfa konuları kapsayan gramer kitabımız Picturing'i inceleyebilirsin. Çalışmalarında başarılar diliyoruz❤😉


 • Melek Yavaş, Öğrenci
  Puan :

  Merhaba picturing mi ingilizce de bize yararlı olur cevaplarsanız sevinirim 😊☺️


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Elbette yararlı olacaktır Melek💖😊5.sınıftan 9.Sınıfa ve İngilizceyle ilgisi olan herkese hitap eden resimli bir gramer kitaptır. Flaş kartlarla eğlenerek kelime hazneni geliştirebilir: fiiller ve sıfatlar konusunda yararlanabilirsin.