;
4. Sınıf Tüm Dersler Zoru Bankası

Satış Fiyatı: 36,00 ₺

4 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 4. Sınıf Tüm Dersler Zoru BankasıSelam değerli arkadaşım,

En büyük başarıların arkasında doğru kitaplarla yapılan düzenli tekrarlar ve konu pekiştirmeleri vardır. Konuları anlamada en önemli taktik, öncelikle hepsini öğrenip ardından MEB kazanımlarına %100 uyumlu sorular çözerek bildiklerini aklında daha iyi oturtmaktır. Bu hedef için elinde çok iyi bir kaynak var. 

4. Sınıf Tüm Dersler Zoru Bankası, 4. sınıftaki Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, Sosyal Bilgiler ve İngilizce dersleriyle alakalı tüm senenin konularını kapsayan ve bu konuları en kaliteli ve öğretici sorularla pekiştiren süper bir soru bankası. Peki neden Zoru? Çünkü her testin içinde önce dikey sonra da yatay sorular, yani Zorular var. Bu Zoruları çözebiliyorsan kendine o konu başlığında güvenebilirsin demektir. Peki soruyu yapamadın diyelim, ne olacak? Hiç sorun değil, çünkü tüm sorular video çözümlü. Yapman gereken tek şey tabletindeki TATS uygulaması ile yapamadığın sorunun karekodunu okutup çözümünü izlemek. Tüm konuları en iyi şekilde tekrar etmeye artık başlayabilirsin. 

Kendine güven!

Başarı seninle olsun!

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 320

Soru Sayısı: 1104

ISBN: 978-625-7208-50-5
 • Yunus Yılmazer, Öğrenci
  Puan :

  Benim İnstagram hesabım yok. Sizi takip edemiyorum.Çünkü uygulamayı kullanmayı sevmiyorum.Yeni kitap ve ya set gelirse Youtube kanallarından yaparmısınız? İnstagram berbat diğer Sosyal medyalarda kötü.Ama siz çok iyisiniz :) Tüm kanallarınıza aboneyim:)


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Yunus selam. Tonguç Mağaza' dan sınıfının sayfasını kontrol edebilirsin arada bir😉❤


 • Sıla Kaygusuz, Öğrenci
  Puan :

  Dünya bundan ve kupa kitabından sipariş verdim . Adres yetersizliğinden sipariş in iptal olduğu söylendi şimdi yeniden sipariş verdim. Ama normalde adresimi doğru yazmıştım yine aynı adresi yazdım sorun olur mu ?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Sıla selam. Rica etsek konuyu çağrı merkezimizle görüşür müsün? Çağrı merkezimiz geç olmadan siparişini kontrol etsin. Tonguç Akademi müşteri hizmetleri telefon numarası 0 212 270 86 42'dir. 😊


 • İlknur ÖZKAN, Öğrenci
  Puan :

  6 GÜN OLDU 0 DAN 4 DE VE ZORU BANKASI KİTABIM HALA GELMEDİ


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba, sipariş numaranla kargo takibini sipariş takibi bölümünden yapabilirsin. :)


 • Ayşe Maraşlı , Veli
  Puan :

  Zoru bankasi bi harika cok begendik.tesekkurler tonguç