;
8. Sınıf Zoru Bankası Tüm Dersler Seti

Satış Fiyatı: 93,00 ₺

43 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 8. Sınıf Zoru Bankası Tüm Dersler SetiElindeki bu kitaplar sıradan kitaplara benzemiyor. İçinde, yenilenen MEB müfredatına %100 uyumlu, kazanımları birebir test den temel sorular ve yeni nesil MEB tarzı, gerçek yaşam durumlarına yönelik zorular var. 

Zoru demek zor soru demek. Ama asla müfredat dışı, çözülemeyecek veya insanı hayattan soğutacak cinsten değil. Biliyorsun ki yeni sınav sisteminde ve güncellenen müfredatta gerçek yaşam problemleri, uzun uzun paragraflar, çözme becerisi ve bilginin değil de anlama becerisinin ön planda olduğu sorular artık çok önemli. İşte tam bu noktada hem yeni sınavlarda hem de yeni müfredatla değişen okul derslerinde sana yardımcı olacak süper bir kaynak: Zoru Bankası.

Kitaplarında yeni sisteme uyumlu zorular var. Bu zorular zorlayıcılığı açısından da oldukça geliştirici yapıda. Yani senin yapman gereken kendini zorlayıp, limitlerini zorlayıp en iyi hedefleri bu gayretinle elde etmek. Tabii yapamadığın soruların TATS uygulamasıyla çözümünü 7-24 izleyebilirsin.

Ayrıca kitabların TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitirme modeline göre tasarlandı. İstersen adımları takip ederek kitabı küçük parçalar halinde bitirebilir, istersen de günlük Yoğun-Orta-Rahat programlar ile belli sürede kitabı tamamlayabilirsin. 

Kendine güven ve unutma! Zoru yaparsın, imkânsız biraz zaman alır.

Set içindeki kitaplar ve sayfa sayısı

8.Sınıf Türkçe Zoru Bankası sayfa sayısı 208

8.Sınıf Matematik Zoru Bankası sayfa sayısı 224

8.Sınıf Fen Zoru Bankası sayfa sayısı 208

8.Sınıf 10’da 10 Zoru Bankası sayfa sayısı 208


Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 4 Kitap toplam 848 sayfa

Soru Sayısı: 2574

ISBN: 978-625-7208-44-4
 • Emre Karaca, Öğrenci
  Puan :

  taktikliden direk zoruya geçsem sıkıntı oluşur mu?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Emre 👋 Taktikli Soru Bankası sıfırdan başlayanlar için ilerleme kaynağız. Temel ve orta seviye sorular içeriyor. Zoru Bankası ise zorlama kaynağımız. Üst seviye ve zor sorular içeriyor. Sana özümseme kaynağımız olan içinde orta ve üst seviye sorular yer alan Dinamo Soru Bankasının daha uygun olacağını düşünüyoruz 😊 Daha sonra Zoru Bankası ile devam edebilirsin 💙 #tongucseninle


 • Hamza Karagöz , Öğrenci
  Puan :

  Merhaba zoru setini çözüyorum seti bitirdikten sonra hangi kitapları almalıyım ne önerirsiniz


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Hamza 👋 öncelikle şimdiden LGS'de başarılar dileriz. Sana güvenimiz tam 😎 Zoru Bankasından sonra LGS Derece Setini alabilirsin. Setimizin içindeki kitaplar ile LGS'de karşına çıkacak tüm zor soruların üstesinden geleceksin ve hedefin derece olacak 🚀 #tongucseninle


 • Bekirhan Bakır, Öğrenci
  Puan :

  Ürün gerçekten çok güzel ve fiyatı normal sonuçta içinde bir sürü kitap var 👍🏻


 • Tuana sahin, Öğrenci
  Puan :

  Tonguç ben zoru banka seti almak istiyorum yeni nesil soru fazla çözemiyorum ama bu seti almayıda düşünüyorum lgs sınavına 3 ay kaldı bu seti alarak kendimi 3 ayda tamamlayabilirmiym


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Tuana, konu eksiklerin de varsa eğer önce Taktikli ardından Dinamo kitaplarımızı çözmen daha yararlı olacaktır. :)


 • Salim Bilgin , Öğrenci
  Puan :

  Merhaba tonguç ben zoru bankası ile dinamo arasında kaldım benim derslerim iyi diyebilirim matematik te 20 de 14 15 yapabiliyorum zoru bankası setini mi almalıyım dinamo yu mu ?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Salim. Dinamolar bizim özümseme kaynaklarımızdır ve bu kaynakların içinde ortayla zor seviye sorular bulunur. Zoru bankaları ise bizim zorlanma kaynaklarımızdır ve içlerinde zor seviye sorular bulunur. Seviyeni en iyi sen biliyorsun. Ona göre bir seçim yapabilirsin❤😉