;
9. Sınıf Dinamo Türk Dili ve Edebiyatı Soru Bankası

Satış Fiyatı: 24,00 ₺

5 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 9. Sınıf Dinamo Türk Dili ve Edebiyatı Soru BankasıMerhaba değerli arkadaşım,

Tonguç Yayınları’nın Dinamo Soru Bankaları seni harekete geçirecek. Aşama aşama karşılaşacağın her tür sorunun çözümünü öğreterek seni karşılaşacağın her tür sınava adım adım hazırlayacak. Bu kitapta küçük adımlarla üniteleri tekrar edeceksin. Her üniteyi, MEB kazanımlarını göz önünde tutarak belirli sayıda alt konulara ayırdık. Her konu başlığında sana rehber olacak, konuyu pekiştirecek bir Rehber Soru ve bu sorunun Rehber Çözüm’ü bulunuyor. Bu rehber soru ile tüm konuyu tarayabileceksin. Rehber soruyu veçözümünü iyi anlaman önemli. Çünkü daha sonra karşına çıkacak bölümündeki 4 sorunun anahtarı rehber soruda. Testra bölümündeki dört soru ise çalıştığın konuyla alakalı en sık karşılaşacağın soru tiplerinden oluşuyor. Bunları çözerek konuya %100 hakim olacaksın.

Testra ile öğrendiğin, pekiştirdiğin ve farklı soru tiplerine alıştığın konuları bölüm testleriyle pekiştireceksin. Üniteyi tekrar etmek için Ünite Tekrar Testleri’ni çözmen gerekiyor. Ünite Tekrar Testleri, ünite başlığı altında öğrendiğin bütün alt konuları kapsayan ölçme seviyesi yüksek testler. Üniteye ne kadar hâkim olduğunu bu testler sayesinde göreceksin. Eksiklerini fark edecek, bildiklerini tekrar ederek etkili bir öğrenme gerçekleştireceksin.

Ünite tekrarını yaptıktan sonra ÖSYM Tarzı sorular seni bekliyor. Bu aşamada ÖSYM’nin güncel soru formatına uyumlu sorularla yüzleşerek üniversite sınavlarına hazırlanacaksın.Yazılılarını da unutmadık. Okul yazılılarında en yüksek notları alabilmen için kitaba Yazılıya Hazırlık bölümleri ekledik. Burada yazılılarda karşılaşabileceğin boşluk doldurma, eşleştirme ya da klasik yazılı soruları bulunuyor. Her yazılıdan önce bu bölümlere göz atmanda fayda var!

Kitaptaki bütün soruların MEB kazanımlarına ve ÖSYM’nin güncel soru formatına %100 uyumlu olduğunu ve her sorunun çözüm videosuna TATS ile ulaşabileceğini unutma.

Takıldığın yerde Tonguç yanında!

*TAK serisi olarak bilinen kitaplarımız bundan böyle DİNAMO serisi olarak çıkacaktır. İçerik olarak TAK kitaplarımızla aynı kazanımlara sahiptir. 

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 168

Soru Sayısı: 681

ISBN: 978-625-7208-29-1
 • Fatma Bağcı, Öğrenci
  Puan :

  Bu kitap 2020-2021 müfredatına uygun müdür ?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Fatma, evet güncel müfredata uygundur. :)


 • Cuma Kaya, Öğrenci
  Puan :

  yurt içi kargoyla nasıl sipariş verebilirim


 • raziye andaç, Öğrenci
  Puan :

  çok güzel bir kitap


 • ibrahim Halil, Öğrenci
  Puan :

  Hocam kitapların tanıtım videolarında kitabın tüm sayfalarını kameraya böyle bı gezdirirseniz hem daha iyi hemde kitabı aldığımda içeriğini bildiğim bir kitabı almış olurum ve daha iyi soru çözerim... Böyle yaparsanız sevinirim 🌹❤️ Şimdiden teşekkürler 💌


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Önerin için çok teşekkür ederiz😊❤


 • Umut Yaşar, Öğrenci
  Puan :

  BUGÜN ŞİPARİŞ ETTİGİM ÜRÜNLER KAÇ GÜNDE GELİR


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Umut. Kitapların birkaç işgünü içinde elinde olacaktır😊💖