;
5. Sınıf Zoru Bankası Tüm Dersler

Satış Fiyatı: 34,00 ₺

19 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 5. Sınıf Zoru Bankası Tüm DerslerSelam değerli dostum,

5. sınıf ile başlayıp 8. sınıfta biten okul hayatının en önemli dönemine başlıyorsun. Artık hem dersler hem de konular daha kapsamlı ve birbirleriyle bağlantılı. En önemli taktik, öncelikle konuları öğrenip ardından MEB kazanımlarına %100 uyumlu, okulda sana öğretilenle aynı içerikte, müfredat dışı bilgiler içermeyen iyi ve kaliteli sorular çözerek bildiklerini kafanda daha iyi oturtmak. Bu hedef için elinde çok iyi bir kaynak var.

5. Sınıf Zoru Bankası Tüm Dersler, 5. sınıftaki Türkçe, Matematik, Fen, Sosyal, İngilizce ve Din dersleriyle alakalı tüm senenin konularını kapsayan ve bu konuları en kaliteli ve öğretici sorularla pekiştiren süper bir soru bankası. Peki neden Zoru? Çünkü her testin sağ tarafında yatay sorulardan oluşan zoru sayfası var. Bu Zoruları çözebiliyorsan kendine o konu başlığında güvenebilirsin demektir.

Peki soruyu yapamadın diyelim, nolcak? Hiç sorun değil, çünkü tüm sorular video çözümlü. Yapman gereken tek şey telefonundaki TATS uygulaması ile yapamadığın sorunun karekodunu okutup çözümünü izlemek.

Ayrıca kitabın TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitirme modeline göre tasarlandı. İstersen adımları takip ederek kitabı küçük parçalar halinde bitirebilir, istersen de 15-24-33 günlük Yoğun-Orta-Rahat programlar ile belli sürede kitabı tamamlayabilirsin. Tüm konuları en iyi şekilde tekrar etmeye artık başlayabilirsin.

Kendine güven!

Başarı seninle olsun şampiyon!

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 288

Soru Sayısı: 924

ISBN: 978-625-7208-51-2
 • Ela Safiye KARAOĞLU, Öğrenci
  Puan :

  ben bu kitabı yaklaşık bir senedir kullanıyorum kitap çok güzel ama ingilizce bölümünde 5. testten 13. testte geçiyor.


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Ela, yaşadığın sorun için üzgünüz. Sipariş numaranı ve kitabının hatalı olan yerlerinin ekran görüntülerini etkinlik@tongucakademi.com adresine e-posta olarak gönderir misin yardımcı olalım. :)


 • Aylis Daniyal, Öğrenci
  Puan :

  Çok teşekkür ederim tonguç. İyiki varsın


 • Hakan Korkmaz, Öğrenci
  Puan :

  Bu kitapta kargo ücreti var mı?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  50 lira altı alımlarda 7.90 kuruşluk bir kargo ödemesi oluyor❤😉


 • Ece Zeren Öztürk, Öğrenci
  Puan :

  Öncelikle merhaba Tonguç . Size din kültürü test kitabı varmı diye sorucaktım. yoksa çıkartırmısınız / ne zamana çıkar iyi günler (bu kitap bende var çok severek kullanıyorum, öneririm )


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Ece. Taktikli serimizin içinde Din Kültür https://www.tongucmagaza.com/tongucmagaza/kitapdetay/1277/5-sinif-taktikli-sozel-soru-bankasiü dersi var. 😉❤


 • Ela Ağgül, Öğrenci
  Puan :

  Acaba zoru bankası konu anlatımlı mı?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba, hayır konu anlatımlı değil. :)