;
5. Sınıf Zoru Bankası Tüm Dersler

Satış Fiyatı: 34,00 ₺

23 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 5. Sınıf Zoru Bankası Tüm DerslerSelam değerli dostum,

5. sınıf ile başlayıp 8. sınıfta biten okul hayatının en önemli dönemine başlıyorsun. Artık hem dersler hem de konular daha kapsamlı ve birbirleriyle bağlantılı. En önemli taktik, öncelikle konuları öğrenip ardından MEB kazanımlarına %100 uyumlu, okulda sana öğretilenle aynı içerikte, müfredat dışı bilgiler içermeyen iyi ve kaliteli sorular çözerek bildiklerini kafanda daha iyi oturtmak. Bu hedef için elinde çok iyi bir kaynak var.

5. Sınıf Zoru Bankası Tüm Dersler, 5. sınıftaki Türkçe, Matematik, Fen, Sosyal, İngilizce ve Din dersleriyle alakalı tüm senenin konularını kapsayan ve bu konuları en kaliteli ve öğretici sorularla pekiştiren süper bir soru bankası. Peki neden Zoru? Çünkü her testin sağ tarafında yatay sorulardan oluşan zoru sayfası var. Bu Zoruları çözebiliyorsan kendine o konu başlığında güvenebilirsin demektir.

Peki soruyu yapamadın diyelim, nolcak? Hiç sorun değil, çünkü tüm sorular video çözümlü. Yapman gereken tek şey telefonundaki TATS uygulaması ile yapamadığın sorunun karekodunu okutup çözümünü izlemek.

Ayrıca kitabın TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitirme modeline göre tasarlandı. İstersen adımları takip ederek kitabı küçük parçalar halinde bitirebilir, istersen de 15-24-33 günlük Yoğun-Orta-Rahat programlar ile belli sürede kitabı tamamlayabilirsin. Tüm konuları en iyi şekilde tekrar etmeye artık başlayabilirsin.

Kendine güven!

Başarı seninle olsun şampiyon!

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 288

Soru Sayısı: 924

ISBN: 978-625-7208-51-2
 • ipek dereli, Öğrenci
  Puan :

  Kitaplar en fazla kaç gün içinde gelir?Ona göre alacağım.


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba İpek 👋 tam kapanmada da tüm siparişlerinizi size sorunsuz bir şekilde ulaştırıyoruz 🚀 Siparişin birkaç iş günü içerisinde adresine teslim edilecektir, merak etme 😊 Ayrıca siparişinin takibini "Siparişlerim" kısmından yapabilirsin 😎 #tongucseninle


 • ilkim ecem karaarslan, Öğrenci
  Puan :

  tek kelime süper, kitap çok kaliteli ve çok güzel seni seviyorum Tonguç .❤


 • Hazal Gürsoy , Öğrenci
  Puan :

  kaç soru var acaba


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Hazal, toplamda 924 soru var :)


 • SAİME ÖZDEMİR, Öğrenci
  Puan :

  Teşekkürler Tonguç kitabım geldi bursluluğa hazırlanıyorum inşallah kazanırım


 • Ela Safiye KARAOĞLU, Öğrenci
  Puan :

  ben bu kitabı yaklaşık bir senedir kullanıyorum kitap çok güzel ama ingilizce bölümünde 5. testten 13. testte geçiyor.


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Ela, yaşadığın sorun için üzgünüz. Sipariş numaranı ve kitabının hatalı olan yerlerinin ekran görüntülerini etkinlik@tongucakademi.com adresine e-posta olarak gönderir misin yardımcı olalım. :)