;
TYT MatematİLK Seviye Soru Bankası

Satış Fiyatı: 39,00 ₺

13 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Kampüs TYT MatematİLK Seviye Soru BankasıMerhaba değerli arkadaşım,

İyi bir planla çıkılan yolun sonu başarıdır. Bu iki kere iki dört kadar kesindir. YKS’de de başarı için planlı bir çalışma şart. Özellikle de TYT Matematik konuları için.

YKS’de öğrencileri en çok zorlayan, aynı zamanda sınav sonuçları için en belirleyici olan test TYT Matematik’tir. Bu zorluğu birlikte aşmak için sana TYT Matematilk Seviye kitabını hazırladık. Kitap, TYT Matematik konularına çalışman için ilk adım niteliğinde.

Başlangıçta TYT Matematik’i öğrenmek için bu soru bankası TYT Matematik yolculuğunu sağlam temeller üzerine kurmanı sağlayacak. 1. SEVİYE her konu için alt başlıklarına bölünerek hazırlanmış testler kılavuz soru ve çözümüyle birlikte konuları öğrenmeni, 2. SEVİYE konunun tamamını kapsayan testler konuları pekiştirmeni ve diğer konularla ilişkilendirmeni sağlayacak.

Kitapta ÖSYM’nin yeni nesil soru tiplerine uygun hazırlanmış sorularla karşılaşacaksın. Bu sorular, matematik özelinde, sınava kadar sürecek ve gittikçe zorlaşacak çalışma temposuna hazır olmanı sağlayacak.

Kitapta aynı zamanda Gri Koç’un, kitaptan en üst seviyede faydalanmanı sağlayacakçalışma programını anlattığı videoya ulaşacaksın. Bu programı kullanarak çalışmanı tavsiye ederiz.

Kısaca elinde tuttuğun bu kitap hem çalışmaya başlaman için atacağın ilk adımı sunuyor hem de bu adımı nasıl atacağını söylüyor. Sana da hayatının bu en kritik yılında sıkı çalışmak kalıyor.

Başarı seninle olsun.

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 336

Soru Sayısı: 1274

ISBN: 978-625-7208-89-5
 • Bilge MAKARACI, Öğrenci
  Puan :

  11.sınıfım baştan tyt ye çalışmaya başlamak için aldım yakınındaki bir kırtasiyeden aldım .Bundan sonra ise ilk 12 konu ve son 10 kitabını çözmeyi düşünüyorum , sizce verimli midir ?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Bilge, doğru yoldasın :) İyi çalışmalar dileriz.


 • Emre Sarıgöl, Öğrenci
  Puan :

  Soruların Soru Çözüm Videosu Bulunmuyor.


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Emre selam. Dogrukaynak.com üzerinde yer alan çalışma modu alanını kullanıyorsun değil mi❤😉


 • Berat Altaş, Öğrenci
  Puan :

  10.sınıflar için uygunmu bu ve diğer tyt kitapları


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Berat, evet uygundur :)


 • Kadir Vatan, Öğrenci
  Puan :

  Karekod okutunca cevaplar çıkmıyor.


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Kadir, sana daha detaylı yardımcı olabilmemiz için tatssorunbildir@tongucakademi.com adresine yaşadığın sorunu e-posta olarak gönderir misin? :)


 • İsmailcan Dalgıç, Öğrenci
  Puan :

  bu kitap kırtasiyelerde var mı


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba İsmailcan, sana en yakın Tonguç kitapçısından ulaşabilirsin. :)