;
TYT-AYT Matematik Fasikülleri-Permütasyon, Kombinasyon, Olasılık, Binom, Veri

Satış Fiyatı: 21,00 ₺

6 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Kampüs TYT-AYT Matematik Fasikülleri-Permütasyon, Kombinasyon, Olasılık, Binom, VeriMerhaba üniversite adayı arkadaşım,

Elindeki bu fasikül matematik içinde yer alan Permütasyon-Kombinasyon-Binom- Olasılık-Veri konusuna ait tüm soruları doğru cevaplayabilmen için hazırlandı.

Fasikülümüzün içerisindeki ÖSYM’nin yeni nesil sorularına birebir uyumlu; özgün sorular MEB kazanımları göz önüne alınarak oluşturuldu. Permütasyon-Kombinasyon-Binom-Olasılık-Veri fasikülüne girişte Gri Koç’un videosunu izleyerek fasikülü kaç günde ve nasıl bitirmen gerektiğini öğrenebilirsin.

Ayrıca Permütasyon-Kombinasyon-Binom-Olasılık-Veri konusunu işlerken işine yarayacak hap bilgileri Hatırla kısmından edinebileceksin. Föy sayfalarının başında bulunan Özet, Örnek-Çözüm ve Pekiştir bölümleriyle önce konuyu öğrenecek, örnek soru ve çözümüyle mantığını kavrayacak sonra da pekiştireceksin. Hemen ardından föy testleriyle de kendini geliştireceksin.Temel Düzey, Orta Düzey, İleri Düzey ve Sınav Tarzı soruların yer aldığı bölüm testleri konuları öğretecek, sınayacak, zorlayacak ve sana sınav provası yaptıracak. Fasikülünün bölüm testlerinden sonra gelen ve olasılığı baştan sona tarayan Tekrar Testleri ise eksiğin kalmamasını sağlayacak. Fasikülde her testin başında bulunan karekodları okutarak takıldığın soruların çözümünü uzman hocalardan dinleyebilirsin. Matematik fasikülü serilerinden olan Permütasyon-Kombinasyon-Binom-Olasılık-Veri ve sonrasında gelecek olan diğer matematik fasikülü TYT-AYT’de istediğin nete ulaşmanı sağlayacak.

Kendine güven ve unutma: Doğru yöntemle ve kaynakla çalışırsan üniversite sınavında başarı seni bekliyor!

Türü: Fasikül

Sayfa Sayısı: 176

Soru Sayısı: 603

ISBN: 978-625-7208-87-1
 • HÜSEYİN KOYUNCU, Öğrenci
  Puan :

  çok güzel


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Geri bildirimin için teşekkürler Hüseyin, çok mutlu olduk 💙 Başarılar dileriz 😎


 • Elif Sude Özkaya, Öğrenci
  Puan :

  Aldığım kitapta basım hatası var 16. Sayafadan 33. Sayfaya atlıyor mail attım ama herhangi bir dönüş alamadım haftaya da sınavlarım başlıyor mağduriyetim nasıl tekafi edilir ???


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Elif Sude, sipariş numaranı ve yaşadığın sorunu etkinlik@tongucakademi.com adresine e-posta olarak gönderir misin yardımcı olalım. :)


 • bashar abdu, Öğrenci
  Puan :

  10.sınıf için uygun mudur


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba. Uygundur Bashar❤😉


 • Diyar Bakıcı, Öğrenci
  Puan :

  Bu fasikülleriniz ödevlendirme ve konuyu pekiştirme için uygun gözüküyor. Diğer sayisal dersler için de yapılsa çok iyi olur.(İşlemsel yoğunluğun biraz daha fazla olduğu kısımlar için )


 • mehmet didin, Öğrenci
  Puan :

  Bana gelen kitapta tam olarak 20 sayfa eksik basım hatası var zaten kitap gelirken kırışmıştı filan korona olduğu içinde iade edemiyorum bu yapılan duzeltilmeli.


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba. Sana yardımcı olabiliriz merak etme. Kitabının sorunlu yerlerinin ekran görüntüsünü, baskı sayısını, matbaa adını ve telefon numaranı etkinlik@tongucakademi.com adresine gönderir misin😊❤