;
TYT-AYT Matematik Fasikülleri-Permütasyon, Kombinasyon, Olasılık, Binom, Veri

Satış Fiyatı: 21,00 ₺

4 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Kampüs TYT-AYT Matematik Fasikülleri-Permütasyon, Kombinasyon, Olasılık, Binom, VeriMerhaba üniversite adayı arkadaşım,

Elindeki bu fasikül matematik içinde yer alan Permütasyon-Kombinasyon-Binom- Olasılık-Veri konusuna ait tüm soruları doğru cevaplayabilmen için hazırlandı.

Fasikülümüzün içerisindeki ÖSYM’nin yeni nesil sorularına birebir uyumlu; özgün sorular MEB kazanımları göz önüne alınarak oluşturuldu. Permütasyon-Kombinasyon-Binom-Olasılık-Veri fasikülüne girişte Gri Koç’un videosunu izleyerek fasikülü kaç günde ve nasıl bitirmen gerektiğini öğrenebilirsin.

Ayrıca Permütasyon-Kombinasyon-Binom-Olasılık-Veri konusunu işlerken işine yarayacak hap bilgileri Hatırla kısmından edinebileceksin. Föy sayfalarının başında bulunan Özet, Örnek-Çözüm ve Pekiştir bölümleriyle önce konuyu öğrenecek, örnek soru ve çözümüyle mantığını kavrayacak sonra da pekiştireceksin. Hemen ardından föy testleriyle de kendini geliştireceksin.Temel Düzey, Orta Düzey, İleri Düzey ve Sınav Tarzı soruların yer aldığı bölüm testleri konuları öğretecek, sınayacak, zorlayacak ve sana sınav provası yaptıracak. Fasikülünün bölüm testlerinden sonra gelen ve olasılığı baştan sona tarayan Tekrar Testleri ise eksiğin kalmamasını sağlayacak. Fasikülde her testin başında bulunan karekodları okutarak takıldığın soruların çözümünü uzman hocalardan dinleyebilirsin. Matematik fasikülü serilerinden olan Permütasyon-Kombinasyon-Binom-Olasılık-Veri ve sonrasında gelecek olan diğer matematik fasikülü TYT-AYT’de istediğin nete ulaşmanı sağlayacak.

Kendine güven ve unutma: Doğru yöntemle ve kaynakla çalışırsan üniversite sınavında başarı seni bekliyor!

Türü: Fasikül

Sayfa Sayısı: 176

Soru Sayısı: 603

ISBN: 978-625-7208-87-1
 • HÜSEYİN KOYUNCU, Öğrenci
  Puan :

  çok güzel


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Geri bildirimin için teşekkürler Hüseyin, çok mutlu olduk 💙 Başarılar dileriz 😎


 • bashar abdu, Öğrenci
  Puan :

  10.sınıf için uygun mudur


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba. Uygundur Bashar❤😉


 • Diyar Bakıcı, Öğrenci
  Puan :

  Bu fasikülleriniz ödevlendirme ve konuyu pekiştirme için uygun gözüküyor. Diğer sayisal dersler için de yapılsa çok iyi olur.(İşlemsel yoğunluğun biraz daha fazla olduğu kısımlar için )


 • Esma Geylan, Öğrenci
  Puan :

  Kaçıncı sınıflar için uygundur? Ben 10.sınıfım çözüyorum biraz zor gelmesi normal mi


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba, evet normal çünkü içinde AYT konuları da mevcut. :)