;
5. Sınıf Taktikli Tüm Dersler Soru Bankası Seti

Satış Fiyatı: 64,00 ₺

28 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları 5. Sınıf Taktikli Tüm Dersler Soru Bankası SetiSevgili Dostum,

Taktikli Soru Bankası ile liselere giriş için uygulanan merkezi ortak sınavda ve okul yazılılarında başarılı olacaksın. Çünkü elindeki kitapta 5. sınıf MEB kazanımlarına tam tamına uygun, sınavda karşına kesin gelebilecek, gereksiz ayrıntılardan arındırılmış ve müfredatla uyumlu yüzlerce soru seni bekliyor. Biliyoruz ki senin için en önemli şey hızlıca başarıya ulaşmak. Bunu bilerek sana kısa bilgi paketlerini daha severek anlayabileceğin Tak-Tik Posterleriyle vermeye çalıştık. Elindeki kitap Türkiye'de bir ilk. En arkasında bulunan Takbil (Bilgi çıkartması) sayfalarında yüzlerce hap bilgi seni bekliyor. Senin görevin Takbilleri, Taktik posterlerindeki yerlerine yapıştırıp posterlerde verilen numaralı testleri çözmek. Bunu tamamlayınca da tesTİKlemek (Çözdüğün testi tiklemek). Böylece kendi posterlerini kendin oluşturup hem sıkılmadan yaptıklarını takip etmiş hem öğrenmiş olacaksın. Biraz da eğlenirsin, hep ders hep ders olmaz diye sana eğlenceli çıkartmalar hazırlayıp çıkartma sayfalarına ekledik.

Çözemediğin soruların çözüm yöntemlerini merak edersen TATS senin için hazır. Kitabını aldığında arka kapağın içindeki kazıma yerini kazı ve cep telefonuna indirdiğin TATS ile kitabını aktive et. Böylece artık kitabımı evde unuttum, o yüzden çalışamam tarih oluyor. Kitabındaki tüm soruları TATS ile çözebilirsin. Anlamadığın soruları testin üzerindeki karekodu okutarak öğrenebilirsin. Yapamadığın sorular hata kutusunda birikir. Bu hatalara göre TATS doktoru sana rapor çıkarıp eksik olduğun konuların videolarına seni yönlendiriyor. Ayrıca kitabın TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitirme modeline göre tasarlandı. İstersen adımları takip ederek kitabı küçük parçalar halinde bitirebilir, istersen de 12-18-24 günlük Yoğun-Orta-Rahat programlar ile belli sürede kitabı tamamlayabilirsin. Aslında hayat bir oyundan ibaret. Oyunu kurallarına göre oynayıp taktikleri bilirsen merkezi sınav, okul dersleri veya bir başkası sana çok kolay gelir. Kendine güven ve doğru taktiklerle şampiyonluğu garantile.

5 Taktikli Sayısal Soru Bankası  

Sayfa sayısı 144 5 poster + 6 tane sticker

5 Taktikli Sözel  Soru Bankası  

Sayfa sayısı 192 6 poster + 6 tane sticker

Türü: Soru Bankası 

Sayfa Sayısı: 2 kitap   toplam 336 sayfa  ve 11 Poster + 12 Sticker

Soru Sayısı: 1018 soru

ISBN: 978-625-7208-90-1 


 • Elif Nur Atalay, Öğrenci
  Puan :

  Kitabı alır almaz kitabın arkasındaki tak-bil bölümünü yaptım. Şuan konulara tak-bil bölümü ile çalışıyorum. Bütün sorular öğretici ve tekrar edici. Tats ile soru çözümüne bakabiliyorum. Bu yaptıkların için teşekkürler TONGUÇ AKADEMİ❤❤


 • Elif ece Gülmez, Öğrenci
  Puan :

  Gerçekten çok güzel bir kitap teşekkür ederim :)


 • ELİF ECRİN YILDIZ, Öğrenci
  Puan :

  Acaba bu kitabın tüm dersler olanı varmı


 • Tonguç Mağaza, Admin

  5. Sınıf Taktikli Tüm Dersler Soru Bankası Setimizin içinde tüm dersler vardır Ecrin😉❤


 • Umut Ali Tuncer, Öğrenci
  Puan :

  Tonguç merhaba.Taktik li kitapları dinamo kitaplarıyla aynı mı farklı mı


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba, farklı kitaplardır :)


 • Cemile Nisa CAN, Öğrenci
  Puan :

  Ben bu kitabı ve iki kitap daha sipariş verdim. Dört gündür dört gözle bekliyorum.


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Nisa selam. Öncelikle kitaplarını güzel günlerde kullan. Kargon birkaç iş günü içinde elinde olacaktır❤😉