7'den 8'e Hazırlık Kitabı

Satış Fiyatı: 35,00 ₺ (KDV Dahil)

5 Adet yorum yapıldı.

7'den 8'e Hazırlık Kitabı7'den 8'e Hazırlık Kitabı

Eğer sen de yeni seneye eksiksiz başlamak istiyorsan 7’den 8’e Hazırlık Kitabı tam sana göre! Sana özel olarak düzenlenen bu kitap ile 8. Sınıfa bir adım önde başlayacaksın!

7’den 8’e Hazırlık Kitabı ile hem 5, 6 ve 7. sınıflardaki öğrenmelerini tekrar edecek hem de 8. Sınıf konularına hazırlıklı başlayacaksın! Bu kitaba özel olarak çekilen Youtube videoları da çalışmanda sana rehberlik edecek. Üstelik senin için hazırladığımız iki aşamalı çalışma programı da bizden sana ufak bir hediye!

Türkçe, Matematik ve Fen derslerinden oluşan kitap sayesinde önündeki senenin en başarılı öğrencileri arasına gireceksin! 7’den 8’e Hazırlık Kitabı ile sen de bir an önce çalışmaya başla, temelini sağlam tut!

 

Kitap Adı: 7’den 8’e Hazırlık Kitabı

Alt Başlık: Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri

Türü: Soru Bankası

Türkçe Soru Sayısı: 348

Matematik Soru Sayısı: 479

Fen Bilimleri Soru Sayısı: 280

Sayfa Sayısı: 296

Ebat: 19 x 27

Kağıt: 1. Hamur 70 gr.

Renk: 4 x 4

Kapak: Mat Selofan

Cilt: Amerikan Cilt

Baskı Tarihi: 2018 Mayıs

ISBN: 978-605-2322-43-7 • özgü karsan, Öğrenci
  Puan :

  Çok güzel bir kitap kuzenimde gördüm ben de hemen alayım dedim şu an kargoda umarım bir an önce gelir çook teşekkürler :)


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Özgü, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • İrem Şeki, Öğrenci
  Puan :

  Kitabı kırtasiyeden aldım ama hazırlık programı çıkmadı yardım ederseniz sevinirim.


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba İrem , Hazırlık programı yaz aylarında çıkartmış olduğumuz bir ders çalışma programıydı şu an hiç bir yerde bulunmamakta , onun yerine LGS hazırlık programını PDF olarak mağazamıdan indirebilir ve çalışabilirsin :) Başarı seninle olsun!


 • Fatoş Sancar, Veli
  Puan :

  Bu kitabı aldıkta yani 7 den 8 e kitabını yanında çalışma programı gelmedi normalde geliyor diye biliyorum ama gelmedi neden gelmedi acaba


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Fatoş Hanım, 7'den 8'e Hazırlık Programını aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. https://drive.google.com/file/d/1NdwGCeMubMGfSUCSN3QbDkDWVKwMycyH/view


 • Emre Ovalı, Öğrenci
  Puan :

  Bu kitap 7.sınıf öğrencileri içinmi?Cevaplarsanız sevinirim.Eğer 7.sınıflar içinse alacağımda.


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Emre , geri bildirimin için teşekkür ederiz. 7’den 8’e Hazırlık Kitabı ile hem 5, 6 ve 7. sınıflardaki öğrenmelerini tekrar edecek hem de 8. Sınıf konularına hazırlıklı başlayacaksın! Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Behiye Çevikel, Öğrenci
  Puan :

  Merhaba Tonguç Mağaza ben 7.sınıfa geçtim ve sömestır tatilinde bu kitabı satın almak istiyorum.Yanlız yaz tatilinde müfredat değişirse ben bu kitabı boşuna almış olurmuyum?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Behiye, geri bildirimin için teşekkür ederiz. 7'den 8'e Hazırlık kitabı müfredata uygun hazırlanmıştır ve yaz tatilinde çalışman daha doğru olur :) Başarı seninle olsun! Sevgiler