Satış Fiyatı: 44,00 ₺

5 Adet yorum yapıldı.

0'dan 8'e Sözel Konu Anlatımlı Soru Bankası


0’dan 8’e Sözel Konu Anlatımlı Soru Bankası ile bu sene sıfırdan başlayıp hedeflerine ulaşacaksın!

Bu yolda Tonguç, senin için her şeyi düşündü. Hayallerindeki liseye yerleşmen için, her şey bu kitapla elinin altında olacak! Okul dersleri ve yazılılarda da oldukça işine yarayacak.

Kitap 8. sınıfta ve LGS’de karşına çıkabilecek Türkçeİnkılap TarihiDin Kültürü ve İngilizce derslerine ait tüm sözel konuları sıfırdan başlayarak sana anlatmayı amaçlıyor. Öğrenmen gereken her şey burada…

Kitabın sol tarafında yenilenen 2018 - 2019 8. sınıf müfredatına ve yeni sınav sistemine uygun konu özetlerini bulacaksın. Ayrıca Süz-Geç testlerimiz ile hiç vakit kaybetmeden bir önceki sayfada öğrendiklerini sınayabileceksin!

0’dan 8’e Sözel Konu Anlatımlı Soru Bankası, TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) ile de uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitirme modeline göre tasarlandı. Dilersen adımları takip ederek kitabı küçük parçalar halinde bitirebilir, dilersen de 2-4-6 haftalık Yoğun-Orta-Rahat programlar ile belli sürede kitabı tamamlayabilirsin.

Önündeki uzun ve zorlu süreci başarıyla atlatmak için Tonguç’a güven!Alt Başlık: Türkçe, İnkılap Tarihi, Din Kültürü, İngilizce

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 416

ISBN: 978-605-2322-44-4
 • Semanur Mayti, Öğrenci
  Puan :

  ben bu kitabı sipariş edicem ama kaç gün içerisinde geliyor ?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Semanur, sipariş verdikten sonra ortalama 48 saat içerisinde kargoya teslim ediyoruz (Pazar günleri hariç) ve kargo da ortalama 2 gün içerisinde teslim ediyor :) Başarı seninle olsun!


 • Fatma Sandıkcı, Öğrenci
  Puan :

  Çok güzel bir kitap ben çok beğendim


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Fatma, geri bildirimin için teşekkür ederiz :) Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • doğukan aykol, Öğrenci
  Puan :

  Hocam valla sorular kaliteli ve güzel


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Doğukan, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Melih Aslan, Öğrenci
  Puan :

  Merhaba 100 Tl ve üzeri alışverişe kargo ücreti alıyormusunuz


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Melih, 20 TL ve üstü ürünlerde kargo ücreti bulunmamaktadır. Kapıda ödeme seçeneği ile oluşturulan siparişlerde kargo firması kapıda hizmet bedeli için 10 TL ücret almaktadır.Başarı seninle olsun!


 • ayberk töre, Öğrenci
  Puan :

  Bu kitabin sayisali da var ikiside sadece 1. Dönemimi kapsiyor yoksa hem 1 dönem hemde 2. Dönemimi kapsiyo onagöre alcam


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Ayberk, her iki dönemi de kapsamaktadır :) Başarı seninle olsun! Sevgiler