Satış Fiyatı: 44,00 ₺

5 Adet yorum yapıldı.

0'dan 8'e Sayısal Konu Anlatımlı Soru Bankası


0’dan 8’e Sayısal Konu Anlatımlı Soru Bankası ile sayısal dersleri 0’dan başlayarak en kolay ve anlaşılır şekilde öğreneceksin!

Derslerini planlama ile ilgili bir sorunun kalmadığına göre artık sayısal derslerde tüm eksiklerini kapatmaya başlayabilirsin. Kitabın içerisinde Matematik ve Fen Bilimleri derslerine dair yenilenen müfredata uyumlu konular bulunuyor.

0’dan 8’ye Sayısal Konu Anlatımlı Soru Bankası’nın sol sayfalarında 2018 – 2019 için yenilenen 8. sınıf müfredatına ve yeni sınav sistemine uygun Matematik ve Fen Bilimleri konu özetleri seni bekliyor. Senin için ayrıntıya inmeden ve tüm bilgileri öğrenebileceğin şekilde tasarladık. Bil-Geç’lerle bilmen gerekenleri anlattık, Çöz-Geç ile soru çözmeni sağladık. Sağ taraftaki sayfalarda ise öğrendiklerini sınayabileceğin Süz-Geç testlerimiz yer alıyor. Ayrıca her önemli konunun ardına Test-Geç’ler de koyduk ki daha fazla soru ile karşılaşıp konuları tam pekiştirebilesin.

Yapamadığın veya takıldığın soruları da dert etme! Tonguç, video çözüm desteği TATS (Tonguç Akıllı Takip Sistemi) uygulaması ile her an yanında!

Ayrıca kitabın TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) ile de uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitirme modeline göre tasarlandı. Dilersen adımları takip ederek kitabı küçük parçalar halinde bitirebilir, dilersen de 12-24-33 günlük Yoğun-Orta-Rahat programlar ile belli sürede kitabı tamamlayabilirsin. Kendi hızını belirleyerek bu kitabı tam 40 adımda bitirebilirsin…

Sen de sıfırdan başlayıp tüm konuları tamamlamak istiyorsan haydi durma, Tonguçla!


Alt Başlık: Matematik, Fen Bilimleri

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 328

ISBN: 978-605-2322-46-8 • Yusuf Arda Çavdar, Öğrenci
  Puan :

  iyi günler ben salı günü sipariş edicemde babamın iş yerine ne zaman gelir


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Yusuf, sipariş verdikten sonra ortalama 48 saat içerisinde kargoya teslim ediyoruz (Pazar günleri hariç) ve kargo da ortalama 2 gün içerisinde teslim ediyor :) Başarı seninle olsun! Sevgiler


 • boran toprak, Öğrenci
  Puan :

  ben şuanda 7. sınıfım 0 dan 8e de 7. sınıfın konuları varmı


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Boran, sadece 8. sınıf konularını içermektedir. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Abdullah KÖSE, Öğrenci
  Puan :

  sözel ve sayısal 0 dan 8 e kitaplarında 2. dönem konuları varmı


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Abdullah, her iki dönemi de kapsamaktadır. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Ebrar Kartal, Öğrenci
  Puan :

  merhabalar bu ürünü almak istiyorum üstünde kargo bedava yazıyo kapıda ödeme yapıcam ama kargo bedava yazdığına göre kargo ücreti ödemiycem herhalde değilmi.


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Ebrar, 20 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücretsizdir. (Kapıda ödeme ile alırsan kargo firması kapıda ödeme hizmet bedeli olarak 10 TL tahsil etmektedir) Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Sena Pınar, Öğrenci
  Puan :

  Merhabalar ben bu ürünü alıcamda tahminen hangi gün gelir ona göre haberim olsun evde beklerim


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Sena, sipariş verdikten sonra ortalama 48 saat içerisinde kargoya teslim ediyoruz (Pazar günleri hariç) ve kargo da ortalama 2 gün içerisinde teslim ediyor :) Başarı seninle olsun!