Satış Fiyatı: 29,00 ₺

5 Adet yorum yapıldı.

5. Sınıf Zoru Bankası Tüm Dersler

Merhaba Değerli Arkadaşım!

5. sınıfta kendini geliştirmek ve başarı merdiveninde bir adım daha atmak istediğini biliyoruz! Bu yüzden senin için 5. Sınıf Zoru Bankası kitabını hazırladık. İçerisindeki her testte, sana göre çıtır çerez soruların yanında bir tane de Zoru bulunuyor. Yani zor soru…

5. Sınıf Zoru Bankası Tüm Dersler, 5. sınıftaki TürkçeMatematikFen Bilimleri, Sosyal BilgilerDin Kültürü ve İngilizce dersleriyle alakalı tüm senenin konularını kapsayan ve bu konuları en kaliteli ve öğretici sorularla pekiştiren süper bir soru bankası.

Zoru’ları çözemezsen de üzülme! Video çözümü ve TATS (Tonguç Akıllı Takip Sistemi) yardımını alabileceksin. Yapman gereken tek şey telefonundaki TATS uygulaması ile yapamadığın sorunun karekodunu okutup çözümünü izlemek. 5. Sınıf Tüm Dersler Zoru Bankası, eksiklerini kapatman için mükemmel bir kaynak olacak!

Tüm bunların yanında seni her bir ders için teker teker kitap taşıma derdinden de kurtardık.  Tüm dersleri tek bir kitapta topladık. "Zoru hemen yaparız, imkansız biraz zaman alır.” diyorsan hiç vakit kaybetmeden 2018 - 2019 müfredatına uygun olarak düzenlenen Tüm Dersler Zoru Bankası’na kavuş!

Başarı seninle olsun!


Alt BaşlıkTürkçe, Matematik, Fen Bilimleri, Sosyal Bilgiler, Din Kültürü, İngilizce

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 288

ISBN: 978-605-2322-47-5 • Samet Kaya, Öğrenci
  Puan :

  Kitabınız çok güzel sipariş ettim inşallah yarına gelir


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Samet, sipariş verdikten sonra ortalama 48 saat içerisinde kargoya teslim ediyoruz (Pazar günleri hariç) ve kargo da ortalama 2 gün içerisinde teslim ediyor :) Başarı seninle olsun!


 • Demet Alper, Öğrenci
  Puan :

  Bir soru soracağım. Diyelim BEN 3 tane ürün aldım. 3 üründen 2 si için kargo bedava.Ama 3.üründe kargo bedava değil.Yine kapıda ödeme ücreti oluyor mu?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Demet, 20 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücretsizdir. (Kapıda ödeme ile alırsan kargo firması kapıda ödeme hizmet bedeli olarak 10 TL tahsil etmektedir) Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Nilgün Sarıkaya, Veli
  Puan :

  Ogretmen tavsiyesi ile siparisini verdigim zoru bankası kitabi cok hizli elime ulasti ve bu arada bilgi mesajida geldi. Ilginize cok tesekkur ederim. Umarim cok faydasini gorup geri donus yaparim


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba, geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Başarı sizinle olsun! Sevgiler


 • ORHAN TOPAK, Öğrenci
  Puan :

  Kargo eve yaklaşık kaç günde gelmektedir?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Orhan, sipariş verdikten sonra ortalama 48 saat içerisinde kargoya teslim ediyoruz (Pazar günleri hariç) ve kargo da ortalama 2-3 gün içerisinde teslim ediyor :) Başarı seninle olsun!


 • Mert Ali Kökten, Öğrenci
  Puan :

  Kargo Ücreti Ne Kadar? Kapıda Ödeme Varmı?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Mert, geri bildirimin için teşekkür ederiz. 20 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücretsizdir. (Kapıda ödeme ile alırsan kargo firması kapıda ödeme hizmet bedeli olarak 10 TL tahsil etmektedir) Başarı seninle olsun! Sevgiler :) Başarı seninle olsun! Sevgiler :)