;
Zor ve Ötesi Matematik Soru Bankası

Satış Fiyatı: 25,00 ₺

54 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Yayınları Zor ve Ötesi Matematik Soru Bankası


Bildiğin üzere Milli Eğitim Bakanlığı ve Ölçme Değerlendirme Sınav Genel Müdürlüğü LGS ve benzeri sınavlarda eleyici ders olarak matematiği seçti.

Peki bu ne demek?

Önceki iki yılda sınava giren öğrencilerin sınav sonrası açıklamalarında da görebileceğin gibi matematik, sınavdaki en zorlayıcı alan.

Peki LGS’de başarı için ne yapmak gerekiyor?

İşte bu sorunun cevabını elinde tutuyorsun. LGS’de başarı için Zor ve Ötesi’ne hazır olmalısın. Yani sınavda karşılaşacağın zorluğun bir tık üstünde sorularla yüzleşmeli, bu soruların sebep olacağı stres ve zaman kaygısını sınav zamanı gelmeden önce halletmelisin.

Zor ve Ötesi sana bu zorluk seviyesindeki soruları sunuyor. Ancak bu sorular MEB kazanımlarını kesinlikle aşmıyor ve kesinlikle gereksiz bir zorlukta değil. Senin sınava ideal şekilde hazırlanmanı, stres ve zaman kaygısı problemlerini aşmanı ve en zor sorulara hazırlıklı olmanı sağlayacak seviyede.

Başarıya giden yolda zorluklarla karşılaşacaksın. Bu yolda her zorluğu aşman için Tonguç’u yanı başında bulabileceğini unutma! 

Başarı seninle olsun!


Türü: Soru Bankası 

Sayfa Sayısı: 192

Soru Sayısı: 305

ISBN: 978-625-7749-37-4
 • Tuba Ozdemir, Öğrenci
  Puan :

  Merhaba ben bu kitabı alicam ama bişey sormak istiyorum bu kitap daki zorluk seviyesi daha önceki matematik kitaplarımızda daha fazla öylemi ? Cevaplarsan sevinirim 😊


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Tuba, evet LGS matematiğe dair zor sorular içeriyor :)


 • Atabek Timur TURANLI, Öğrenci
  Puan :

  Kitabı çok beğendim tonguç çok hoşuma gitti her sorusu ayrı bir bulmaca gibi ve soruları çok kaliteli. Normalde ben sizin kitaplarınızı orta soruları olduğu için orta kaynak olarak çözüyordum ama bu kitap zormuş diğer kitaplarınıza göre. uzun lafın kısası kitabınızı çok beğendim zorlayıcı sorular var.


 • tuna Sönmez , Öğrenci
  Puan :

  Merhabalar ben kitabı trendyoldan aldım ama çözümlarine ulaşamıyorum ne yapmalıyın almama rağmen kilit gözüküyor


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Tuna selam. Kitabını nereden alırsan al Tats uygulamasından yararlanabilirsin. Sen aktivasyon yaparken bir yerde bir hata yapıyor olabilirsin. Merak etme sana yardımcı olabiliriz. Kitaplarının aktivasyon kodlarını ya da kullandığın eposta adresini tatssorunbildir@tongucakademi.com adresine gönderir misin kontrol edelim😊❤


 • s.berke şahin, Öğrenci
  Puan :

  Şu ana kadar gördüğüm en güzel kitap ve bana inanılmaz yardimci oluyor


 • nehir naz çayır, Öğrenci
  Puan :

  Çok teşekkür ederim kitap çok güzel ama kargo getirirken kitabı yırtmış ve hediye gönderdiğiniz tyt denemesini de yırtmış kargonun dışıda yırtılmış siz güzel paketlemenize rağmen yırtmış lar soruları çömeyeceğim


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Nehir, hemen çağrı merkezimizle iletişime geçer misin sana yardımcı olalım :)


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Nehir, hemen çağrı merkezimizle iletişime geçer misin sana yardımcı olalım :)