0'dan 10'a Türk Dili ve Edebiyatı Konu Anlatımlı Soru Bankası

Satış Fiyatı: 29,00 ₺ (KDV Dahil)

5 Adet yorum yapıldı.

0'dan 10'a Türk Dili ve Edebiyatı Konu Anlatımlı Soru Bankası


0'dan 10'a Türk Dili ve Edebiyatı Konu Anlatımlı Soru Bankası

Lise hayatının ikinci senesinde zorlu derslerin üstesinden gelebilmende Tonguç, yine en büyük yardımcın olacak! 0’dan 10’a Türk Dili ve Edebiyatı Konu Anlatımlı Soru Bankası 2018-2019 müfredatı ve MEB kazanımlarına uygun bilgilerle dolu olarak hazırlandı!

Kitabın ilk sayfalarını açtığında bir tarafta konu anlatımları, diğer tarafta da testlerle karşılaşacaksın… Sol sayfada yer alan konu anlatımlarında, okul derslerine yardımcı olacak püf noktalarını öğreneceksin. Öğrenmeni kolaylaştırmak ve seni sıkmamak için konu anlatımlarını küçük parçalara ayırdık. Hemen yan sayfadaki Süz-Geç testleri ile de öğrendiklerini vakit geçmeden değerlendirebileceksin!

Edebiyat derslerini en zevkli hale getirmek ve başarıya ulaşmak istiyorsan sen de 0’dan 10’a Türk Dili ve Edebiyatı Konu Anlatımlı Soru Bankası’nı bir an önce sepetine ekle!

Kitap Adı : 0'dan 10'a Türk Dili ve Edebiyatı Konu Anlatımlı Soru Bankası

Alt Başlık: Edebiyat

Türü: Konu Anlatımlı Soru Bankası

Sayfa Sayısı 168

Soru Sayııs: 420

Ebat: 21 x 27

Kâğıt : 80 gr 1. Hamur

Renk : 4 x 4

Kapak : 300 gr Mat Kuşe

Cilt Amerikan Cilt

Baskı Tarihi 2018 Ağustos / 1. Baskı

ISBN : 978-605-2322-54-3

   • EYLÜL NİDA AĞALDAY, Öğrenci
  Puan :

  Gerçekten kitabınız çok yararlı hocam teşşekür ederim emeğinize sağlık...


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Eylül, geri bildirimin için teşekkür ederiz. :) Başarı seninle olsun! Sevgiler


 • Elif Diriarın, Öğrenci
  Puan :

  Hocam merhaba öncelikle kitap mükemmel,süper ötesi,10 Numara 5 Yıldız ellerinize sağlık benim sorum şu 10.sınıf akıl haritaları çıkacak mı


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Elif, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Ekim sonuna kadar çıkacak, çok az daha sabır lütfen :) Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Simge Okuklu, Öğrenci
  Puan :

  acaba içinde dil bilgisini ayrıntılı anlatıyor mu?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Simge, 0'dan 10'a Türk Dili ve Edebiyatı Konu Anlatımlı Soru Bankası isimli kitabımızda dil bilgisi konuları ayrıntılı bir şekilde anlatılmaktadır. Özellikle üniversite sınavına yönelik öğrenebileceğiniz konuları detaylı olarak anlattık. Sol sayfada yer alan konu anlatımlarında, okul derslerine yardımcı olacak püf noktalarını öğreneceksin. Öğrenmeni kolaylaştırmak ve seni sıkmamak için konu anlatımlarını küçük parçalara ayırdık. Hemen yan sayfadaki Süz-Geç testleri ile de öğrendiklerini vakit geçmeden değerlendirebileceksin! TATS uygulamasında da uzman hocalarımız tarafından soru çözümleri detaylı olarak anlatılmaktadır. Başarı seninle olsun! :)


 • Simge DOĞANER , Öğrenci
  Puan :

  Hocam süpersiniz çok güzel hazirlamişsiniz devamini sabirsizlikla bekliyorum çok faydalı oluyor inşallah 11.sınıfın da bütün dersleri çıkar sizleri çok seviyorum tonguç?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Simge, güzel geri bildirimin için teşekkür ederiz. :) 11. sınıf için de çalışmalarımız devam ediyor. Bizi takipte kal lütfen. Başarı seninle olsun! Sevgiler


 • Ahmet Furkan Fidan, Öğrenci
  Puan :

  hocam merhaba. acaba 10. sınıf tak set çıkacak mı? şimdiden teşekkürler


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Furkan, 10. Sınıf TAK serisi kitaplarımız satışa sunulacaktır :) Set haline ne zaman getirileceği ile ilgili net bir tarih ne yazık ki veremiyoruz. Başarı seninle olsun! Sevgiler