8. Sınıf İngilizce Taktikli Soru Bankası

Satış Fiyatı: 49,00 ₺ (KDV Dahil)

2 Adet yorum yapıldı.

8. Sınıf İngilizce Taktikli Soru Bankası8. Sınıf İngilizce Taktikli Soru Bankası

Hello Tonguçlu! Eğer sen de bu sene İngilizce derslerinin bir numaralı öğrencisi olmak istiyorsan tam olarak aradığın yerdesin… Bu kitap ile hem okul hem de liselere giriş sınavlarında istediğin başarıya ulaşacaksın.

Senin için özel olarak hazırladığımız Tak-Tikli Soru Bankası alıştığın test kitaplarından farklı bir yapıya sahip. Testlerimizi çözerken bir taraftan da kitabın içerisindeki poster ve çıkartmalardan yararlanabileceksin. Bunlar öğrenmeni görselleştirmeni ve eğlenceli bir hale getirmeni sağlayacak!

2018-2019 müfredatı ile tam uyumlu olan İngilizce Tak-Tikli Soru Bankası ile yol haritanı kendin oluştur ve eğlenerek öğren. Unutma, doğru Tak-Tik’le şampiyonluk garanti!


Kitap Adı : 8. Sınıf İngilizce Taktikli Soru Bankası

Alt Başlık: İngilizce

Türü: Konu Anlatımlı Soru Bankası

Sayfa Sayısı : 208

Soru Sayısı: 924

Ebat: 19 x 27

Kâğıt : 80 gr 1. Hamur

Renk : 4 x 4

Kapak : 300 gr Mat Kuşe

Cilt Amerikan Cilt

Baskı Tarihi 2018 Ağustos

ISBN : 978-605-2322-69-7 • Furkan Gezici, Öğretmen
  Puan :

  Bu kargolar köy yerlerinde postahaneye mi geliyor?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Furkan, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Sana en yakın İlçe Aras Kargo şubesine geliyor. Mobil dağıtım gününde (İlgili köye hangi gün dağıtım yapıluyorsa) teslim edilir. Mobil dağıtım yoksa ilgili şubeden alınmalıdır. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Aytuğ Somuncu, Öğrenci
  Puan :

  Hocam arkasında cevap anahtarı var mı?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Aytuğ, cevap anahtarı evet var. Aynı zamanda TATS uygulamamızla soruların çözüm videolarından da faydalanabilirsin. Başarı seninle olsun! :)