Satış Fiyatı: 44,00 ₺

3 Adet yorum yapıldı.

8. Sınıf İngilizce Taktikli Soru Bankası


Eğer sen de bu sene İngilizce derslerinin bir numaralı öğrencisi olmak istiyorsan tam olarak aradığın yerdesin… Bu kitap ile hem okul hem de liselere giriş sınavlarında istediğin başarıya ulaşacaksın.

Senin için özel olarak hazırladığımız Tak-Tikli Soru Bankası alıştığın test kitaplarından farklı bir yapıya sahip. Testlerimizi çözerken bir taraftan da kitabın içerisindeki poster ve çıkartmalardan yararlanabileceksin. Bunlar öğrenmeni görselleştirmeni ve eğlenceli bir hale getirmeni sağlayacak!

2018-2019 müfredatı ile tam uyumlu olan İngilizce Tak-Tikli Soru Bankası ile yol haritanı kendin oluştur ve eğlenerek öğren. Unutma, doğru Tak-Tik’le şampiyonluk garanti!


Alt Başlık: İngilizce

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 208

Soru Sayısı: 924

ISBN: 978-605-2322-69-7 • Tuana GÜNDÜZ, Öğrenci
  Puan :

  Tonguç sözel zoru bankasındaki ingilizce soruları ile aynı mı?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Tuana, hayır sorular farklıdır. Başarı seninle olsun! Sevgiler


 • Furkan Gezici, Öğretmen
  Puan :

  Bu kargolar köy yerlerinde postahaneye mi geliyor?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Furkan, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Sana en yakın İlçe Aras Kargo şubesine geliyor. Mobil dağıtım gününde (İlgili köye hangi gün dağıtım yapıluyorsa) teslim edilir. Mobil dağıtım yoksa ilgili şubeden alınmalıdır. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Aytuğ Somuncu, Öğrenci
  Puan :

  Hocam arkasında cevap anahtarı var mı?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Aytuğ, cevap anahtarı evet var. Aynı zamanda TATS uygulamamızla soruların çözüm videolarından da faydalanabilirsin. Başarı seninle olsun! :)