;
TYT-AYT Matematik Fasikülleri- İkinci Dereceden Denklemler-Parabol-Eşitsizlikler

Satış Fiyatı: 19,00 ₺

1 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Kampüs TYT-AYT Matematik Fasikülleri- İkinci Dereceden Denklemler-Parabol-Eşitsizlikler

Merhaba üniversite adayı arkadaşım,

Elindeki bu fasikül matematik içinde yer alan 2. dereceden denklemler, Parabol ve Eşitsizlikler konusuna ait tüm soruları doğru cevaplayabilmen için hazırlandı. Fasikülümüzün içerisindeki ÖSYM’nin yeni nesil sorularına birebir uyumlu; özgün sorular MEB kazanımları göz önüne alınarak oluşturuldu. 2. dereceden denklemler, Parabol ve Eşitsizlikler fasikülüne girişte Gri Koç’un videosunu izleyerek fasikülü kaç günde ve nasıl bitirmen gerektiğini öğrenebilirsin. Ayrıca 2. dereceden denklemler, Parabol ve Eşitsizlikler konusunu işlerken işine yarayacak hap bilgileri Hatırla kısmından edinebileceksin.

Föy sayfalarının başında bulunan Özet, Örnek-Çözüm ve Pekiştir bölümleriyle önce konuyu öğrenecek, örnek soru ve çözümüyle mantığını kavrayacak sonra da pekiştireceksin. Hemen ardından föy testleriyle de kendini geliştireceksin. Temel Düzey, Orta Düzey, İleri Düzey ve Sınav Tarzı soruların yer aldığı bölüm testleri konuları öğretecek, sınayacak, zorlayacak ve sana sınav provası yaptıracak. Fasikülünün bölüm testlerinden sonra gelen ve 2. dereceden denklemler, Parabol ve Eşitsizlikleri baştan sona tarayan Tekrar Testleri ise eksiğin kalmamasını sağlayacak.

Fasikülde her testin başında bulunan karekodları okutarak takıldığın soruların çözümünü uzman hocalardan dinleyebilirsin. Matematik fasikülü serilerinden olan 2. dereceden denklemler, Parabol ve Eşitsizlikler ve sonrasında gelecek olan diğer matematik fasikülü TYT-AYT’de istediğin nete ulaşmanı sağlayacak.

Kendine güven ve unutma: Doğru yöntemle ve kaynakla çalışırsan üniversite

sınavında başarı seni bekliyor!

Türü: Fasikül

Sayfa Sayısı: 128

Soru Sayısı: 501

ISBN: 978-625-7749-48-0
  • AYSEL ÖZTAŞ, Öğrenci
    Puan :

    Merhaba. Yaklaşık 3 aydır ayt soru bankalarının çıkacağından haberim var ve çıkmasını bekliyorum. Okullar ve kurslar ayt ye başdılar. Acaba ayt kitapları ne zaman çıkar?


  • Tonguç Mağaza, Admin

    Merhaba, AYT kitapları geldikçe duyuruları yapacağız. Takipte kal! :)