;
7 Adımda TYT Matematik Soru Bankası

Satış Fiyatı: 42,00 ₺

4 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Kampüs 7 Adımda TYT Matematik Soru Bankası

Merhaba üniversite adayı arkadaşım,

Elindeki bu kitap TYT matematik sorularında en yüksek nete ulaşman için hazırlandı. Kitabımızın içerisindeki ÖSYM’nin yeni nesil sorularına birebir uyumlu, özgün sorular MEB kazanımları göz önüne alınarak oluşturuldu. Başarı basamaklarını teker teker çıkabilmen için tamamı yeni nesil olan bu sorular Temel Düzey, Orta Düzey ve Yeni Nesil başlıkları altında farklı test gruplarına ayrıldı.

Yeni Nesil TYT Matematik kitabımıza girişte Gri Koç’un videosunu izleyerek kitabı kaç günde ve nasıl bitirmen gerektiğini öğreneceksin. 7 Adımda TYT MATEMATİK Soru Bankası, TYT matematik konularını adım adım bitirmen için tasarlandı. Konuları daha kolay kavrayabilmen için her adım, alt konulara ayrıldı. Böylece TYT sınavına hazırlanırken tüm matematik konularını tarayabilecek ve küçük adımlarla başlayıp eksiklerini tamamlayabileceksin. Her adımın sonunda tamamı yeni nesil sorulardan oluşan 4 soruluk Efsane Denemeler ile kendini test edebileceksin. Tüm TYT konularını 7 adımda tamamlayarak farkına bile varmadan TYT matematiğin tamamını bitireceksin. Üstelik 7 adımın sonunda seni bekleyen 30’luk Efsane Denemeler ile tamamladığın konuların son kontrolünü de yapabileceksin.

Her testin başında bulunan karekodları okutarak, takıldığın soruların çözümünü uzman hocalardan dinleyebilirsin.

Kendine güven ve unutma: Doğru yöntemle ve kaynakla çalıştığında üniversite sınavında başarı seni bekliyor!

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 320

Soru Sayısı: 1356

ISBN: 978-625-7208-77-2
 • Turgut Eren, Öğrenci
  Puan :

  Hocam 10.sınıfım yaz tatilin tyt tekrar ile beraber bu kitabı çözebilir miyim? Veya hangi kitabı çözmeliyim seviyem orta diyebiliriz


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Turgut, seviyen için uygun bir kitaptır. Dilediğin zaman alıp çözebilirsin :)


 • İlkay Hergüner, Öğrenci
  Puan :

  Başlangic icin uygun olur mu 11. Sınifimda


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba, evet uygundur :)


 • Selin Doğan, Öğrenci
  Puan :

  Merhabalar hocam, şimdi iki kitap arasında kaldım. Sizce sadece bu kitabı alarak güzel bir başlangıç yapabilir miyim? yoksa, "İlk 12 konuyu" alarak mı başlamalı mıyım?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Eğer temelin yoksa öncelikle Matematilk Seviye kitabıyla başlamalısın. Eğer temelin varsa İlk 12 Konu'yu alabilirsin. :)


 • Ömer Ertem, Öğrenci
  Puan :

  Yeni müfredat mı


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba, evet güncel müfredata uygundur. :)