0'dan 10'a Konu Anlatımlı Soru Bankası Sayısal Set

Satış Fiyatı: 146,00 ₺ (KDV Dahil)

5 Adet yorum yapıldı.

0'dan 10'a Konu Anlatımlı Soru Bankası Sayısal Set
0'dan 10'a Konu Anlatımlı Soru Bankası Sayısal Set

0’dan 10’a Konu Anlatımlı Soru Bankası Sayısal Set ile artık sayısal dersler senin için problem olmaktan çıkacak! Üstelik içerisindeki tüm kitaplar 2018-2019 müfredatı ile %100 uyumlu…

Setin içerisinde Matematik, Fizik, Kimya ve Biyoloji derslerine ait senin için özel olarak hazırladığımız konu anlatımlı soru bankaları bulunuyor. Tüm konulara ait en küçük parçalarına kadar ayrıştırılmış ve öğrenmeni kolaylaştıracak bilgiler, kitapların sol sayfalarında yer alıyor. Sağ tarafta ise öğrendiklerini değerlendirebileceğin Süz-Geç testlerimiz yer alıyor. Üstelik kitaplarımız TATS-Tonguç Akıllı Takip Sistemi ile de uyumlu! Takıldığın soruların çözümlerini, alanında uzman hocalardan dinleyebileceksin…

0’dan 10’a Konu Anlatımlı Soru Bankası Sayısal Set ile bu sene sayısal derslerde karşına çıkabilecek tüm engelleri senin için ortadan kaldırdık! 

Set İçeriği:
Matematik
Fizik
Kimya
Biyoloji • Sinem Var, Öğrenci
  Puan :

  Ben 9.sınıf öğrencisiyim ama seneye 10 sınıfa dair sayısal set almak istiyorum şimdi ben bu kitabı alırsam seneye konular değişir mi diye sorucaktım


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Sinem, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Müfredat değişebilir.Bu nedenle şimdiden almamalısın. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Umut Can Şahin, Öğrenci
  Puan :

  Kredi kartıyla taksit oluyomu


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Can, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Kredi kartına taksit imkanımız bulunmamaktadır. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • dilek hastürk, Veli
  Puan :

  Merhaba TAK Sayısal Set ile 0 dan 10 kadar sayısal set arasında ne fark vardır. yiğenime sözel ve sayısal set almak istiyorum.10.sınıf yardımlarınızı rica ederim.


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Dilek Hanım, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. 0'dan 10'a serisi kitaplarımız konu anlatımlı soru bankalarıdır ve kolaydan orta seviyeye sorular içermektedir. TAK serisi kitaplarımız ise, sadece soru bankasıdır. Test, açık uçlu ve klasik sorulardan oluşmaktadır ve ÖSYM tarzı soru tipleri ile sınava öğrencilerimizi hazırlamaktadır. Sevgilerimizle


 • Kaan Keskin, Öğrenci
  Puan :

  Merhaba 12. sınıf öğrencisiyim ve üniversite'ye hazırlanmak için bu sayısal setini almayı düşünüyorum bana faydası olur mu? Bana önerebileceğiniz bir set var mıdır?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Kaan, geri bildirimin için teşekkür ederiz :) 10. sınıfa uygun bir kitaptır. Başarı seninle olsun! Sevgiler


 • abdulhalim doğan, Öğrenci
  Puan :

  bu set sadece 1 dönem için mi yoksa her iki dönem içinmi


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Abdulhalim, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Her iki dönemin de konularını kapsamaktadır. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)