;
TYT Denemetre Yeni Nesil 15 Matematik Denemesi

Satış Fiyatı: 28,00 ₺

2 Adet yorum yapıldı.

Tonguç Kampüs TYT Denemetre Yeni Nesil 15 Matematik Denemesi


Merhaba üniversite adayı arkadaşım,

Elinizdeki bu kitap TYT Matematik sorularında en yüksek nete ulaşmanız için hazırlandı.

ÖSYM’nin yeni nesil sorularına birebir uyumlu olan özgün sorular, MEB kazanımları göz önüne alınarak oluşturuldu. TYT sınavında size fark attıracak en kapsamlı yeni nesil matematik sorularıyla bilgi dağarcığınızı genişleterek sınavda başarılı olmanın anahtarını elinizde bulunduracaksınız.

Kitabımıza girişte Gri Koç’un videosunu izleyerek kitabı kaç günde ve nasıl bitirmeniz gerektiğini öğreneceksiniz. Denemeleri bitirdiğinizde doğru, yanlış, boş, net ve süre bilgilerini Deneme Koçluğu sayfasına not ederek gelişim sürecinizi takip edebileceksiniz.

Kitap içerisinde yer alan değerlendirme kitapçığındaki konu analizi ile eksik olduğunuz konuları detaylıca görebileceksiniz.

Sıralı olarak planlanan 3 tane Temel Düzey deneme ile konulara alışacak, sonrasında yer alan 9 tane Orta Düzey deneme ile kendinizi sınayacak ve 3 tane İleri Düzey deneme ile konuları kavrayacaksınız.

Ayrıca her denemenin başında bulunan karekodları okutarak takıldığınız soruların çözümünü uzman hocalardan dinleyebilirsiniz.

Kendinize güvenin ve unutmayın: Doğru yöntemle ve kaynakla çalıştığınızda üniversite sınavında başarı sizi bekliyor!

Türü: Deneme

Sayfa Sayısı: 192

Soru Sayısı: 600

ISBN: 978-625-7749-63-3 • Murat Şahin, Öğrenci
  Puan :

  Matematikte bilgi birkimim yok ne önerirsiniz?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Murat, eğer temelin yoksa MatematİLK Seviye kitabını, temelin varsa İlk 12 Konu kitabımızı almanı olmanı öneriyoruz. :) Sevgiler #tongucseninle


 • Ömer Faruk Demircan, Öğrenci
  Puan :

  Denemetre ve diğer tyt derslerinin denemelerinden aldım . Oldukça faydasını gördüm . Emeği geçenlerin eline sağlık .Gerek analiz noktasında gerekse soruları bakımından gayet yeterli bir kitap olduğunu düşünüyorum. Tavsiye ederim.