8. Sınıf EKO Taktikli Türkçe Soru Bankası

Satış Fiyatı: 22,00 ₺ (KDV Dahil)

5 Adet yorum yapıldı.

8. Sınıf EKO Taktikli Türkçe Soru Bankası


8. Sınıf Eko Taktikli Türkçe Soru Bankası ile bu sene Türkçe derslerinin en başarılı öğrencileri arasına gireceksin! Üstelik Eko Taktikli Soru Bankalarımız, sen Tonguç kalitesine daha uygun fiyatlarla kavuş diye özel olarak hazırlandı!

İçerisinde 2018-2019 müfredatına uygun olarak düzenlenen onlarca hap bilgiyi içeren kes-yapıştır Takbilleri ve Taktik posterleri yer alıyor. Kitapta yer alan tüm sorular, alıştığın Taktikli Soru Bankası ile aynı!

Üstelik doğayı korumak ve senin cebini düşünmek adına kitabın sayfa sayısını azalttık ve boyutlarını küçülttük. Yani hem EKOnomik hem de EKOlojik! Hayal ettiğin liseye Eko Taktikli Türkçe Soru Bankası ile kavuşmak bir tık uzağında!

 

Alt Başlık: Türkçe

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 223 Sayfa + 16 Sayfa (Taktikli Posterler + Kes-Yapıştırlar)

Soru Sayısı: 965

ISBN: 978-605-2322-85-7
 • Ahmet Evin, Öğrenci
  Puan :

  Merhaba size yorum atmıstım ama gözükmedi Sorum şuydu ben bu siteden 8.sınıf eko taktikli soru bankası set aldım içinde yeşeren kalem gelıyomu cunku duyduğuma göre her sıparışlerde gelıyomuş baska kısılerde de gelmıs ve diğer sitelerle karşılaştırma yapmak ıstemem ama ordakıler daha ucuz bunun nedenini açıklayabılırmisiniz ama ben burdan aldım yinede


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Ahmet, www.tongucmagaza.com üzerinden verilen 50 TL ve üzeri siparişlerde hediye olarak tohumlu kalem gönderiyoruz. Bu hediye sadece kendi sitemize mahsustur. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Nilay Alan, Öğrenci
  Puan :

  Hocam merhaba kitaplarınızı çok seviyorum bugün 6 kitabı sipariş verdim sanırım 2 güne gelir aslında bu yorumu kitapları aldıktan sonra yapmam gerekiyor ama ben?? zaten kitapların çok güzel olduğunu bildiğimden şimdiden yazıyorum? neyse?? ??sizleri çok seviyorum ?? iyi ki varsınız:)


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Nilay, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Berkay Karakaya, Öğrenci
  Puan :

  hocam cumartesi akşamı sipariş verdim bugün pazartesi ne zamana gelir


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Berkay, sipariş verdikten sonra ortalama 48 saat içerisinde kargoya teslim ediyoruz (Pazar günleri ve resmi tatiller hariç) ve kargo da ortalama 2 gün içerisinde teslim ediyor :) Başarı seninle olsun!


 • M.Enes Özgül, Veli
  Puan :

  kapida odeme varmi


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Enes, geri bildirimin için teşekkür ederiz. :) 20 TL ve üzeri siparişlerde kapıda ödeme seçeneği sunmaktayız (Kapıda ödeme ile alırsan kargo firması kapıda ödeme hizmet bedeli olarak 10 TL tahsil etmektedir) Başarı seninle olsun! Sevgiler :)


 • Oğuz Boran, Öğrenci
  Puan :

  Tonguc kitaplarinizi bursluluk kartiyla siparis edebilir miyiz ?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Oğuz, geri bildirimin için teşekkür ederiz :) Bursluluk kartın online alışverişe açıksa tabii yapabilirsiniz. Başarı seninle olsun! Sevgiler