Satış Fiyatı: 22,00 ₺ (KDV Dahil)

4 Adet yorum yapıldı.

8. Sınıf EKO Taktikli T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Soru Bankası8. Sınıf Eko Taktikli İnkilap Tarihi Soru Bankası ile bu sene tarih derslerinin bir numaralı öğrencisi olacaksın!

Üstelik Eko Taktikli Soru Bankalarını edinerek hem doğayı hem de cebini koruyabileceksin. Senin için özel olarak hazırladığımız bu soru bankasının hem sayfa sayısını düşürdük hem de boyutlarını küçülttük. Sayfa sayısı azalınca sorular da mı azaldı diye düşünme! Eko Soru Bankalarımızın, alıştığın Taktikli Soru Bankalarından hiçbir farkı yok. İçerisindeki sorular tamamen alıştığın Taktikli Soru Bankaları ile aynı. Taktikli poster ve kes-yapıştır Takbilleri de kitabın sonunda seni bekliyor!

2018-2019 müfredatına uyumlu olarak düzenlediğimiz 8. Sınıf Eko Taktikli İnkılap Tarihi Soru Bankasını sen de bir an önce edin, tarihte başarısızlık senin için tarih olsun!


Kitap Adı: 8. Sınıf Eko Taktikli T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Soru Bankası

Basım Tarihi: 2018 Eylül / 1. Baskı

Sayfa Sayısı: 211 Sayfa + 19 Sayfa (Taktikli Posterler ve Kes-Yapıştırlar)

Soru Sayısı: 784

Kağıt : 70 gr 1. Hamur

Kapak : 300 gr Mat Kuşe

Cilt Tipi: Amerikan Cilt

Ebat: 27x19

ISBN: 978-605-2322-84-0
 • Recep Yuki, Öğrenci
  Puan :

  Merhaba, Kitapların Baş Kısımında ''Ödüllü Anketimize Katıl'' Diye Bir Yer Var.Bunu Okutacazda Nereye Okutacaz Ödül Nedir Ben Pek Kavrayamadım ??


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Recep, Geri bildirimin için teşekkür ederiz. Herhangi bir QR okuyucu ile okutup, açılan anketi doldurarak çekiliş hakkına sahip oluyorsun. :) Başarı seninle olsun! Sevgiler


 • nisa köşker, Öğrenci
  Puan :

  kırşehirde satılan bir kırtasiye varmı


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Nisa, geri bildirimin için teşekkür ederiz. Aşağıdaki linkten ulaşabilirsin :) Başarı seninle olsun! Sevgiler https://www.tongucakademi.com/SatisNoktalarimiz


 • Deniz Denis , Öğrenci
  Puan :

  Hocam kapıda odeme açık olacak mi


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Deniz, ön siparişten çıktığında evet kapıda ödeme siparişe açık olacaktır. Başarı seninle olsun! :)


 • Simay Yılmaz, Öğrenci
  Puan :

  Hocam ben taktiklileri zaten sipariş vermiştim zaten. ama şimdi aklıma takılan şey taktikli ile bu kitabın içindeki sorular farklımı ? değişiklik yok demi sadece daha küçüğü ve daha az sayfa sayılı ?


 • Tonguç Mağaza, Admin

  Merhaba Simay, içerikte herhangi bir değişiklik yok. EKO Tak-tik'li kitaplar boyut olarak daha küçük, sayfa sayısı daha az, takbilleri kes-yapıştır özellikle ve senin sahip olduğun kitaptaki gibi büyük posterlere sahip değil. Aynı zamanda senin sahip olduğun posterler gibi kuşe kağıda basılı değil. Başarı seninle olsun! :)